Коваленко прокоментував інформацію про оточення росіян на заводі у Вовчанську / колаж УНІАН, фото Олександра Коваленка, DeepState

Російські окупанти потрапили в оточення на агрегатному заводі у Вовчанську Харківської області. Процес підвозу їжі та боєкомплекту для ворожих сил ускладнений – постачання відбувається дронами, розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

"У самому Вовчанську дуже цікава ситуація виникла нещодавно, коли їхній штурмовий підрозділ був оточений на заводі. З одного боку нібито, якщо дивитися на мапи, то там є контроль, а з іншого боку – це підрозділ, який знаходиться повністю в оточенні", – пояснив він в ефірі телеканалу "Еспресо". 

Зараз їжа та боєкомплект ворожим військам постачається дронами. Проте такий логістичний елемент – ненадійний, каже експерт.

Відео дня

"Тому найближчим часом, я думаю, вони або здадуться полон, або будуть двохсотими. Якщо загалом говорити по Харківщині, то багато уваги приділяється Липцям, Вовчанську, хоча найбільш небезпечні зони, де у росіян все ж таки є ситуативне просування – це саме Покровський та Краматорський напрямок, Часів Яр. На Харківщині ситуація більш стабільна та контрольована Силами оборони України", – констатував Коваленко. 

Війна в Україні: важливі новини

ЗСУ змінюють стратегію на фронті під майбутні F-16, концентруючись на знищенні російської ППО. Про це пише аналітик Bild з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке.

Тим часом WP повідомляє, що артилерійська перевага окупантів над ЗСУ значно скоротилася. На початку року вона становила 7 до 1, а зараз – знизилася до 5 до 1.

Вас також можуть зацікавити новини: