Втрати Росії на війні в Україні стрімко зростають / скріншот

До кінця третього тижня вересня рекорди за кількістю знищеної техніки російських окупаційних військ чітко вималювалися, зазначив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

"Як і очікувалося, черговий рекорд буде встановлено за кількістю знищеної ствольної артилерії. За 3 тижні вересня було знищено 680 одиниць. Для абсолютного рекорду потрібно знищити ще 12 стволів. Як думаєте, СОУ впораються з цим непосильним завданням за решту тижня?" - написав експерт, натякаючи на однозначний успіх українських бійців.

Другий рекорд, який очікувався - втрати росіянами РСЗВ, зазначив Коваленко:

Відео дня

"На сьогоднішній день це 54 одиниці. Чи зможе до кінця місяця він скласти більше 70? Час покаже, але з урахуванням тактики застосування РСЗВ ворогом можна стверджувати, що це цілком реально. В даний час, через критичний дефіцит ствольної артилерії по ряду напрямків, російські війська змушені підтягувати РСЗВ ближче до лінії фронту. Крім того, Сили оборони України віднедавна почали регулярно застосовувати високоточні м142 HIMARS для точкового відстрілу РСЗВ".

Третій очікуваний рекорд - втрати автотранспорту рашистами, додав експерт:

"З урахуванням відстрілу автотранспорту я чомусь вже не сумніваюся у можливості перевершити березневий результат 2022 року, коли російські логістичні колони виносилися нон-стоп. Логістика стискається, а звичайні "буханки" використовуються там, де повинні використовуватися ББМ, з якими найгостріший дефіцит у російських військ. Які будуть остаточні результати, побачимо в кінці місяця, але і проміжні вже говорять більш ніж просто багато про що".

Втрати Росії в Україні на 23 вересня - дані Генштабу ЗСУ

Як писав УНІАН, спільні бойові втрати Росії в Україні станом на 23 вересня попередньо досягли близько 275 460 чоловік особового складу, 510 загарбників ліквідували за останню добу. 

Крім цього, Росія втратила в Україні не менше: 4655 танків, 8912 бойових броньованих машин, 6210 артилерійських систем, 789 РСЗВ, 530 засоби ППО.

Вас також можуть зацікавити новини: