Владислав Дутчак спрогнозував, чи може смерть Володимира Путіна вплинути на війну проти українців / скріншот

Триває повномасштабна війна в Україні, і офіцер полку Національної гвардії "Азов", кандидат філософських наук та історик Владислав Дутчак (позивний "Доцент") спрогнозував, як смерть російського диктатора Володимира Путіна може вплинути на протистояння.

Можливо, стане ще гірше, а, може, в РФ розпочнеться смута, такою думкою воїн поділився під час інтерв’ю з ведучою ТСН Наталією Островською. "Можливо, буде смута. А, можливо, вийде такий неадекват, як Медведєв, (заступник очільника Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв, - Ред.) з останньою стадією алкоголізму, і стане ще гірше", - сказав експерт.

За його словами, прогнози будувати важко, оскільки наш супротивник чинить абсолютно нелогічно. "Логіки марно шукати", - підкреслив експерт.

Відео дня

Коли закінчиться війна в Україні - прогнози

На початку 2024 року в Київ несподівано прибув прем'єр Британії Ріші Сунак та сказав, що повномасштабне протистояння українців з росіянами може ще довго тривати, однак наша держава переможе.

Раніше колишній російський прем'єр-міністр Михайло Касьянов поділився думкою, що війна України проти РФ може закінчитися вже наприкінці цього року. За його словами, ЗСУ здатні здійснити прорив. 

Вас також можуть зацікавити новини: