ЗСУ заблокували десятки окупантів у Вовчанську, - угруповання 'Харків'

На одній з ділянок у Вовчанську Харківської області заблоковані десятки російських окупантів.

Про це повідомив речник оперативно-тактичного угруповання військ "Харків" Юрій Повх у коментарі LIGA.net. Він зазначив, що російські загарбники заблоковані у забудові Вовчанська заблоковані десятки окупантів на одній з ділянок міста.

Водночас Повх не уточнив, про яку саме локацію йдеться. Втім, про оточення групи загарбників у Вовчанську повідомлялося й раніше.

Відео дня

Моніторингова група Deepstate повідомляє, що частина окупантів відрізана від інших "сірою зоною". Мапа бойових дій свідчить, що загарбників, ймовірно, заблокували на Вовчанському агрегатному заводі. Офіційних підтверджень цієї інформації немає.

В центрі уваги Вовчанськ: що цікаво прочитати

Як раніше писав УНІАН, росіяни потрапили в пастку у Вовчанську. Зараз навіть українські військові не можуть назвати точну кількість окупантів, які опинилися в оточені на заводі в місті. 

"…Кілька днів тому звучали кількість у 30-40 окупантів. Потім 100-200, ще пізніше у ЗМІ почали говорити про 400-500 окупантів. Вони постійно намагаються прорватись з заводу. Втім, через те, що наші бійці взяли під вогневий контроль проходи із заводу, їм це не вдається", - розповів співзасновник DeepState Роман Погорілий. 

Також УНІАН повідомляв, що окупантам не вдалося розгорнути насправді великий плацдарм у Вовчанську. За словами військового експерта Петра Черника, наразі ворожий плацдарм становить максимум 10 кіломтерів. 

Вас також можуть зацікавити новини: