Роман Погоріли вказав на важливий нюанс щодо оточення росіян на підприємстві у Вовчанську / колаж УНІАН зі скріншоту й фото Emerging Europe

Триває повномасштабна війна в Україні, і зараз невідоме точне число росіян, які потрапили в оточення у місті Вовчанськ (Харківська область) на території агрегатного заводу.

Як тільки супротивників оточили на підприємстві, інформацією почали спекулювати, розповів співзасновник DeepState Роман Погорілий в ефірі каналу "Еспресо". "Називались різні дані щодо їх перебування на цьому заводі. Хтось стверджував, що це вже не новина, бо вони там начебто знаходились вже три дні", - зазначив експерт.

Аналітик додав, що загарбники на підприємстві почали скупчуватися ще на початку активного наступу РФ в Харківській області, який стартував у середині травня. "Триває цей процес і до сьогодні. Були спроби й прорватись на завод. Частині піхоти окупантів це вдалось. Навіть нещодавно на завод змогла прорватись ворожа МТ-ЛБ з боєприпасами, водою та харчами", - додав співрозмовник.

Відео дня

Погорілий підкреслив, що зараз навіть українські воїни не можуть назвати точне число окупантів, які оточені на підприємстві. "…Кілька днів тому звучали кількість у 30-40 окупантів. Потім 100-200, ще пізніше у ЗМІ почали говорити про 400-500 окупантів. Вони постійно намагаються прорватись з заводу. Втім, через те, що наші бійці взяли під вогневий контроль проходи із заводу, їм це не вдається", - сказав він.

У центрі уваги Вовчанськ - новини, які сьогодні варто знати

Російську окупанти на початку травня почали активно рухатися вперед у прикордонній частині Харківської області, захопили кілька населених пунктів, а також взяли під контроль частину Вовчанська. Спікер оперативно-стратегічного угрупування військ "Хортиця" Назар Волошин на початку червня поділився, що захисники України контролюють близько 70% цього міста.

За словами полковника запасу Збройних сил України Петра Черника, у Вовчанську супротивникам не вдалося розгорнути насправді великий плацдарм. Пізніше стало відомо, що росіяни потрапили в оточення на території вовчанського агрегатного заводу.

Вас також можуть зацікавити новини: