Експерт пояснив, у чому проблема багаторазових дронів / фото 44 ОАБр імені гетьмана Данила Апостола.

Рішення з багаторазовими БПЛА на фронті є не зовсім доцільними. Про це в інтервʼю УНІАН заявив CEO компанії Amazing Drones Максим Клименко.

Він зазначив, що на його думку, сенсу в розробці багаторазових дронів для заміни військових на фронті він не бачить, адже такі дрони через свій великий розмір та дороговизну будуть непрактичними.

"Вогнепальна зброя важка. Отже – дрон буде великим. А тому дорогим і помітним. Він сам стає тоді ціллю. Тому я не бачу сенсу у подібних розробках. Ми можемо отримати ситуацію, коли наш дороговартісний дрон збивається FPV’шкою за 500 баксів – це дуже "боляче"", - зазначив він.

Відео дня

На його думку, замінити штурмовиків на землі можуть наземні роботизовані комплекси, але і в цьому випадку він не впевнений у їх ефективності.

"Адже воно теж дороге і помітне, а вразити його з будь-якого гранатомету можна "на ізі" (дуже легко, - УНІАН). Але тренд на НРК зараз на ринку є" - зазначив він.

Війна дронів

Раніше повідомлялося, що У Великій Британії збираються налагодити великомасштабне виробництво передових дронів-перехоплювачів, які зможуть допомогти Україні захиститися від російських повітряних атак. 

Також видання WSJ писало, що Україна першою в світі стала використовувати штучний інтелект, щоб рої дронів могли координувати свої дії на полі бою. Ця інноваційна технологія є передвісником майбутнього бойових дій.

Вас також можуть зацікавити новини: