Президент Філіппін запропонував згодувати експертів ООН крокодилам

10:16, 13 березня 2018
Світ
790 0
REUTERS

Президент Філіппін Родріго Дутерте заявив, що команду експертів ООН з прав людини слід «згодувати крокодилам», якщо вона буде розслідувати його неоднозначну «війну з наркотиками» в країні.

Читайте такожТрамп похвалився "чудовими стосунками" із філіппінським президентом ДутертеЯк повідомляє The Telegraph, відповідну заяву філіппінський лідер зробив перед військовими в місті Замбоанга, на продовження його суперечки з комісаром ООН з прав людини Зейдом Раад аль Хуссейном. Хуссейн раніше публічно заявив, що Дутерте потребує допомоги психіатра.

«Якщо ці ідіоти [представники ООН] приїдуть сюди, є тут крокодили? Ті, які їдять людей? Киньте с**их дітей до них», - заявив філіппінський лідер.

За даними офіційної статистики, з моменту приходу Дутерте до влади близько 4 тисяч філіппінців були вбиті в рамках його «війни з наркотиками». Тисячі людей, як стверджується, були вбиті прямо на вулицях.

Раніше Президент Філіппін Родріго Дутерте дозволив військовим та поліції застрелити його, якщо він затримається на своїй посаді довше призначеного йому терміну.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter