
REUTERS
Про це йшлося під час телефонної розмови Порошенка з Рютте, повідомили УНІАН у прес-службі глави держави.
Порошенко зазначив, що Росія може заблокувати ухвалення резолюції Ради безпеки ООН, проте не в змозі зупинити нас на шляху до справедливого суду.
Відео дня
«У зв'язку з цим Петро Порошенко і Марк Рютте домовилися доручити главам зовнішньополітичних відомств невідкладно узгодити альтернативні пропозиції і виробити спільний план дій з метою утворення відповідного міжнародного судового інституту», - йдеться у повідомленні.
Вчора УНІАН повідомляв, що Малайзія, Нідерланди, Австралія, Бельгія та Україна, які розслідують катастрофу малазійського літака, що сталася рік тому над Україною, розглядають можливість створення незалежного міжнародного трибуналу.