Середа,
01 березня 2017

Наші спільноти

Уряд Німеччини схвалив закон щодо спрощення депортації мігрантів-правопорушників

Німецький уряд схвалив закон, який дозволить висилати з країни мігрантів, які вчинили правопорушення і засуджені до року позбавлення волі.

REUTERS
REUTERS

Цей закон ухвалений у зв'язку з масовими нападами на жінок у новорічну ніч у Кельні та інших містах країни, повідомляє українська редакція "Німецької хвилі". "У нас ніхто не може ставити себе над правом і законом", - заявив із цього приводу міністр юстиції Гайко Маас. Злочинців слід послідовно притягати до відповідальності - це потрібно і для захисту мігрантів, які проживають у Німеччині, адже вони не заслужили, щоб їх "розглядали вкупі зі злочинцями".

У Берліні хочуть побудувати найбільший табір для мігрантів

Згідно з ухваленим законом, особу міграційного походження зможуть депортувати, якщо вона притягалася до відповідальності у вигляді щонайменше річного позбавлення волі через певні правопорушення - наприклад, завдання тілесних ушкоджень, вбивство чи зґвалтування. До цього додається також опір поліції та злочини проти власності, якщо вони були пов'язані з насильницькими діями, погрозами або введенням у оману.

Депортація має стати принципово можливою і у випадку, якщо особа була засуджена на менший, ніж річний, термін ув'язнення за вищезгаданими правопорушеннями. При цьому не важливо буде про яке покарання йтиметься - умовне чи реальне.

Окрім того, планується не визнавати мігрантами тих шукачів притулку, які вчинили правопорушення.

Згідно з чинним німецьким законодавством, мігрантів можуть позбавляти політичного притулку, якщо вони вчинили правопорушення, за які їм присудили термін позбавлення волі щонайменше на три роки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку