Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

Польща та Німеччина спільно підготують проект допомоги мігрантам

Німеччина і Польща підготують спільний гуманітарний проект для допомоги мігрантам у Сирії, Лівані і Туреччині.

REUTERS
REUTERS

Про це повідомили канцлер Німеччини Ангела Меркель та премʼєр-міністр Польщі Беата Шидло в Берліні під час візиту польського премʼєра до Німеччини, повідомляє "ЕвроПравда" з посиланням TVN24.

Потік мігрантів у країни Євросоюзу значно скоротився у січні

За словами Ангели Меркель, польська сторона запропонувала спільний гуманітарний проект у Сирії, Лівані і Туреччині. Канцлер відзначила, що "проект може стосуватися, наприклад, будівництва шкіл або лікарень". Ангела Меркель також відзначила, що її країна охоче пристала на пропозицію Польщі.

Коментуючи такі наміри, Беата Шидло в свою чергу відзначила, що для Польщі нинішній механізм розподілу мігрантів є неприйнятним, проте її країна хоче бути активною у сфері надання гуманітарної допомоги, тому уряд ухвалив рішення активно брати участь у допомозі Сирії.

"Ми виділили на це кошти. Моя присутність в Лондоні (на конференції донорів щодо допомоги Сирії) підтвердила, що Польща хоче бути таким же активним суб'єктом, як і інші країни ЄС, включаючи Німеччину", - сказала вона.

Вона також додала, що такий проект буде своєрідним дороговказом для інших країн ЄС. "Цей проект стане символом для ЄС, що це та дорога, якою держави ЄС повинні йти, вирішуючи проблему міграції", – резюмувала Беата Шидло. 

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло заявила про необхідність різкої "зміни курсу" в політиці щодо мігрантів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку