На думку експерта, жодної загрози з боку Білорусі на найближчу перспективу не існує / фото REUTERS На

Військовий експерт Сергій Грабський назвав ймовірну причину того, що Білорусь почала раптову перевірку військових підрозділів, які розташовані поблизу кордону України та Польщі, передає 24 канал.

"Маріонетковий режим пробує зробити демонстрацію сили. Мета - відволікти ресурси Сил оборони. Це - демонстративні дії, які вписують у загальну "канву". Але не несуть нічого", - упевнений він.

На його думку, жодної загрози з боку Білорусі на найближчу перспективу не існує:

Відео дня

"Це триватиме доти, доки контингент російських військ знову не зайде в Білорусь".

За словами Грабського, Білорусь безперервно проводить заходи з бойової та мобілізаційної підготовки ще з квітня 2022 року. І не можна сказати, що вони взагалі не досягли жодного результату.

Як додав Грабський, наразі не можна стверджувати, що Білорусь здатна самостійно проводити бойові дії. Однак вони здійснюють комплекс заходів, щоб підтримувати певний рівень бойової готовності та навченості бойового складу.

Перевірка готовності армії в Білорусі - що повідомлялося

Нагадаємо, у Білорусі 21 червня розпочалася раптова перевірка готовності з'єднань і військових частин збройних сил до виконання військових завдань. Для цього будуть задіяні полігони та ділянки місцевості біля кордонів України та Польщі.

Зазначається, що до такої перевірки залучили командування Сухопутних військ, ракетних військ і артилерії, Сил спеціальних операцій, а також ВПС і військ ППО.

Вас також можуть зацікавити новини: