Роботи THeMIS є на озброєнні у ЗСУ / фото Вікіпедія

Надані Україні безпілотні наземні транспортні засоби THeMIS естонського виробництва будуть оснащені супутниковим зв'язком Starlink, що дасть їм змогу працювати на відстані в тисячі кілометрів. Про це повідомив виробник роботів - компанія Milrem Robotics, передають DefenseNews.

Зокрема, Starlink підтримуватимуть роботи THeMIS, призначені для вантажоперевезень.

"Завдяки використанню супутникового зв'язку роботизована машина THeMIS, яка наразі допомагає українським солдатам на війні з Росією, зможе безперешкодно отримувати команди і передавати життєво важливу інформацію в режимі реального часу, незалежно від її місця розташування на полі бою", - йдеться в заяві.

Відео дня

Як відомо, компанія Milrem Robotics передала українським силам понад десяток машин THeMIS.

Роботи THeMIS - що повідомлялося

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія Milrem Robotics відкрила в Таллінні новий завод, завдяки якому вона розраховує виробляти понад 500 безпілотних платформ THeMIS на рік, або понад 40 роботів на місяць.

"Багато користувачів, задоволених результатами випробувань роботизованих транспортних засобів, готуються до масштабних закупівель. З відкриттям нового підприємства ми будемо краще підготовлені до реагування на ці виклики", - заявив генеральний директор Milrem Robotics Кулдар Вяерсі.

Вас також можуть зацікавити новини: