Уряд Німеччини не підтримав ідею депортувати непрацевлаштованих українських біженців / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Уряд Німеччини відхилив пропозицію правлячої партії Християнсько-соціальний союз (ХСС) депортувати непрацевлаштованих українських біженців. Про це пише Zeit Online.

В МЗС країни зазначили, що щодня можна спостерігати, як Росія атакує цілі по всій Україні, а також намагається знищити інфраструктуру на заході країни.

"Тому я зараз не знаю, де в Україні буде безпечне місце", - додав речник.

Відео дня

Видання зазначає, що федеральний уряд відреагував на ініціативу лідера регіональної групи ХСС Александра Добріндта. На вихідних той закликав повертати біженців в Україну, якщо вони не візьмуться працювати в цій країні.

"Тепер, через понад два роки після початку війни, має діяти принцип: починай працювати в Німеччині або повертайся в безпечні райони на заході України", - сказав Добріндт.

Колишній генеральний секретар ХСС Рупрехт Поленц звинуватив Добріндта в "порожньому популізмі". Він зазначив, що це "все нестерпніше, як тут говорять про українських біженців".

"Президент Росії Володимир Путін розцінить цю дискусію як ознаку того, що підтримка України в Німеччині руйнується. Це "нищівний сигнал", - прогнозує видання.

Українські біженці в Німеччині

У Німеччині безробітним українцям погрожують депортацією. За категоричними заявами виступають у партії Християнський соціальний союз.

За словами її лідера Олександра Добріндта, "цей принцип тепер повинен застосовуватися більш ніж через два роки після початку війни: працюйте в Німеччині або повертайтеся в безпечні райони на заході України".

Вас також можуть зацікавити новини: