У США заявляють, що допомога Україні повинна бути пов'язана з вопаросом імміграційної політики / фото ua.depositphotos.com

Колишній радник з національної безпеки США Джон Болтон заявив, що, на його думку, допомога Україні буде пов'язана з реформою імміграційної політики, щоб задовольнити вимоги республіканців і дозволити їй пройти через обидві палати.

На питання в програмі The Hill, чи вважає він, що допомога Україні буде пов'язана з "кількома іншими варіантами", Болтон відповів: "Ну, я думаю, що всі на стороні республіканців хочуть пов'язати її з якоюсь реформою нашої імміграційної політики..., так що я думаю, що це станеться".

Болтон повторив свій заклик до Конгресу виділити 61 мільярд доларів на фінансування України, запитане Білим домом, відзначивши при цьому "ажіотаж" з приводу термінового звернення директора Офісу менеджменту і бюджету США Шаланди Янг до Конгресу про допомогу Україні.

Відео дня

"Я не думаю, що це знадобиться завтра. Я вважаю, що це терміново, і вважаю, що Конгрес повинен це схвалити", - сказав Болтон. "Я думаю, що в заяві директора з бюджету є невелике перебільшення, але з точки зору предметної політики немає сумнівів, що Конгрес повинен вжити заходів з цього приводу. Я сподіваюся, що це станеться, перш ніж вони поїдуть додому на Різдво".

Лідер сенатської більшості Чак Шумер в понеділок увечері оголосив перше процедурне голосування по додатковому пакету Джо Байдена на суму 106 мільярдів доларів для відправки допомоги Україні, Ізраїлю, країнам Індо-Тихоокеанського регіону і для гуманітарних цілей в Секторі Гази.

Точних термінів прийняття законодавцями додаткового законопроекту не існує, а це означає, що переговори можуть продовжитися в наступному році, пише The Hill.

Допомога Україні від США - останні новини

Раніше директор Офісу менеджменту і бюджету США Шаланда Янг направила Конгресу терміновий лист про необхідність затвердити фінансування допомоги Україні, зазначивши, що у США "немає грошей і немає часу", щоб продовжувати надавати допомогу Україні.

Як зазначив радник президента США Джо Байдена з питань нацбезпеки Джейк Салліван, якщо Конгрес не схвалить фінансування, поставки зброї Києву можуть припинитися.

Сьогодні президент України Володимир Зеленський виступить перед сенаторами США перед ключовим голосуванням щодо військової допомоги.

Вас також можуть зацікавити новини: