
Велика Британія спільно з Норвегією анонсували виділення нового пакета військової допомоги Україні на суму 450 млн фунтів (близько $585 млн).
Як ідеться в повідомленні Міноборони Великої Британії, 350 млн фунтів дає Британія, а 100 млн - Норвегія, через "Фонд для України", яким управляє британська сторона.
Ці гроші, як повідомило Міноборони, підуть на випуск сотень тисяч дронів, протитанкових мін і радіолокаційних систем, а 160 млн буде виділено на ремонт і утримання техніки, яку Британія раніше поставила Україні.
Нагадаємо, вчора в Брюсселі відбулася зустріч "коаліції охочих", на якій було вирішено, що Велика Британія і Франція прискорять військове планування "коаліції охочих". Зокрема, різні країни вже починають визначати, що саме можуть зробити для підтримки України.
"Рамштайн" без США
Сьогодні в Брюсселі відбудеться ще одна важлива для України зустріч - "Рамштайн" за участю 50 країн.
Головувати на зустрічі , після виходу з цього формату США, будуть міністри оборони Великої Британії та Німеччини Джон Хілі та Борис Пісторіус.
4 квітня міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що навіть після виходу США, цей формат продовжуватиме існувати і працюватиме на посилення і зміцнення як загальної безпеки, так і безпеки України.