Радославом Сікорським висміяв Володимира Путіна / колаж з фото REUTERS та скріншоту

Російський диктатор Володимир Путін затролений очільником Міністерства закордонних справ Польщі Радославом Сікорським за ниття щодо долі РФ.

Головний польський дипломат у своєму акаунті в X висміяв ватажка РФ за його твердження, що нібито "стратегічна поразка для Росії означатиме припинення її державності, це означає кінець тисячолітньої історії".

Очільник МЗС Польщі зазначив, що Путін надто переймається, що програш росіян в Україні "покладе кінець 1000-літній російській державності". "Москву було засновано тільки 1147 року", - наголосив Сікорський.

Відео дня

Крім того, він нагадав, що Російська імперія та СРСР, правонаступницею яких є нинішня РФ, зокрема, вже зазнали поразки в "холодній війні" (1946 - 1980 рр.), у Кримській війні (1853 - 1856 рр.), у Першій світовій війні (1914 - 1918 р.) і в протистоянні в Афганістані (1979 - 1989 р.).

Нагадаємо, наприкінці квітня Радослав Сікорський говорив, що Володимир Путін у разі перемоги над українцями, вчинить так, як колись зробив лідер фашистської Німеччини Адольф Гітлер, - використає громадян переможеної України та їхню промисловість для продовження своєї загарбницької війни.

Важливі світові новини - сьогодні це варто знати

Українська сторона не раз наголошувала на тому, що влада РФ хоче "вкрасти" українську історію - вона стверджує, що російська історія походить від часів Київської Русі, однак насправді до Києва та Русі росіяни, за відомостями істориків, що не працюють на російську пропаганду, жодного стосунку не мають.

Московське царство з'явилося у 1547 році, а у 1721-му російський цар Петро І проголосив його Російською імперією. При цьому датою створення Київської Русі вважається 882 рік.

Вас також можуть зацікавити новини: