Путін регулярно погрожує світу ядерною/ скріншот з відео

Політолог Андрій Піонтковський заявив, що на Заході нікого більше не зупиняють "червона лінії", про які казала РФ, а також зник страх перед ядерною зброєю.

"У Кремлі відчули зміни, західні настрої дуже серйозні. Перша така подія, що назрівала в останні місяці, - чудова заява Макрона: коли Путін почав йому погрожувати ядерною зброєю, він спокійно зазначив, що Франція також має ядерну зброю. Захід припинив реагувати на ядерний шантаж Путіна. Він став просто смішним, нікого не зупиняють одна за одною червоні лінії, їх перетинають", - наголосив він в інтерв'ю ведучому програми "Студія Захід" Антону Борковському.

Ще одним прикладом є нещодавня заява міністра закордонних справ Великої Британії Девіда Кемерона стосовно скарг росіян на удари по території РФ. Той заявив, що не буде жодних ударів по російській території, якщо Кремль виведе свої війська з України.

Відео дня

За словами Піонтковського, було провалено весь план війни, адже Путін воює не лише проти України, а й проти всього Заходу.

"Пам’ятаємо пресконференцію Путіна після зустрічі з Макроном 6 лютого 2022 року, за два тижні до повномасштабної агресії. Путін тоді був у ейфоричному стані, щойно повернувся з Пекіна, де отримав зелене світло, і бачив себе володарем світу. Він тоді вибовкав усю свою стратегію війни - пам’ятаєте, він несподівано сказав: ми розуміємо, що на конвенційному рівні ми поступаємося Заходу, ми поступаємося НАТО, але в нас супер-пупер ядерна зброя, "нєт аналогов" у світі тощо. Тобто так, ми поступаємося на конвенціональному рівні, але ми вас залякаємо нашою ядерною зброєю. Але найголовніше – його оточення. Вони розуміють, куди він їх затяг. Він був упевнений, і вони разом із ним, що вони залякають Захід ядерним шантажем, а тепер змушені вести конвенціональну війну, яку Путін уже два роки тому визнав, що він її програє", - підсумував експерт.

Ядерні погрози РФ

Після початку повномасштабної війни Росія неодноразово погрожувала світу ядерною зброєю за ту чи іншу допомогу Україні.

Наприкінці лютого Путін пригрозив "трагічними наслідками" країнам, які відправлять війська в Україну. Зокрема, диктатор заговорив про "реальну загрозу" ядерної війни, яка означатиме знищення людства.

Президент України Володимир Зеленський зауважив, що Путін боїться України і всього цивілізованого світу, адже сміливі та впевнені в собі люди усьому світу ядерною зброєю не загрожують. 

Вас також можуть зацікавити новини: