Мопси та грейхаунди - серед найласкавіших порід / колаж УНІАН, фото wikipedia.org

Колись у собак було багато роботи – охороняти дім, допомагати своєму власнику на полюванні або на пасовиську. Сьогодні для багатьох людей собака – це перш за все друг та навіть член сім’ї.

Саме тому видання Scotsman вирішило скласти топ-10 найніжніших собачих порід. Ці песики не завжди добре показують себе на полюванні на лисиць чи у пошуку злочинців (хоча у списку такі породи теж присутні), але вони завжди готові дарувати вам свою ніжність. Ось ці породи:

  1. Боксер. Час від часу вони можуть виглядати трохи сварливими, але боксери відомі тим, що створюють надзвичайно глибокі та міцні зв’язки зі своєю родиною. Це означає, що вони вимагають більше уваги та ласки, ніж інші собаки, але віддзеркалюють це вдесятеро. 
  2. Джек-рассел-тер'єр. Демонструє свою глибоку прихильність до своїх власників трьома різними способами: старанно слідує за ними, притуляючись, коли це можливо, і захищає, коли мова заходить про незнайомців. 
  3. Кавалер-кінг-чарльз-спаніель. Відданий і ласкавий пес. Це ще один собака, який буде слідувати за вами по дому. 
  4. Грейхаунд. Порода відома насамперед своєю швидкістю. Але, коли цей собака не бігає парком, він перетворюється на ледаче створіння з ніжним і ласкавим характером, що робить грейхаунда чудовим терапевтом. 
  5. Такса. Якщо у вас є такса, ви не сумніваєтеся, що ви її улюблена людина в світі. Вона із задоволенням буде годинами спати у вас на колінах. Також такси люблять перекинутися на спину, вимагаючи, щоб власник полоскотав їм животика.
  6. Золотистий ретривер. Так само, як і його двоюрідний брат-лабрадор, золотистий ретривер живе, щоб любити людей, утворюючи особливо міцні та ласкаві зв’язки з дітьми.
  7. Бішон-фрізе. Улюблене місце цього пса – у вас на колінах, або, згорнувшись калачиком у вас в ногах на ліжку. Їхній милий характер означає, що вони гарантовано добре ладнатимуть майже з будь-ким, але збережуть особливу кількість любові до своєї родини.
  8. Лабрадор-ретривер. Нікого, хто має лабрадора-ретривера, не здивує поява цього собаки у списку найласкавіших порід. Вони відомі як ніжні, віддані та дуже ласкаві.
  9. Ньюфаундленд. Ніжні велетні, ньюфаундленди потребують багато вправ, але наприкінці довгої прогулянки вони не люблять ніщо інше, як згорнутися калачиком біля свого власника, наче величезні плюшеві ведмедики. Вони також неймовірно ніжні та люблячі з дітьми.
  10. Мопс. Немає нічого, що подобається мопсу більше, ніж коли він сидить на колінах свого господаря, проводячи години, коли його погладжують. Вони також слідуватимуть за вами, як тінь, що пояснює їхнє прізвисько "собака на липучках"

Інші цікаві матеріали про домашніх улюбленців

Як писав УНІАН, не всім котам подобається, коли власник їх цілує. Навіть найласкавіший кіт може бути незадоволений подібними ніжностями, якщо у нього не відповідний настрій.

Відео дня

Також ми розповідали, як захистити собаку від кліщів і дістати паразита, якщо той вже причепився. Тут потрібно знати кілька нюансів.

Вас також можуть зацікавити новини: