Дівчина показала, що творять її коти вночі / Колаж УНІАН / Скріншот, фото ua.depositphotos.com

У мережі став популярним кумедний ролик з камери відеоспостереження, яка відобразила активні ігри домашніх тварини пізньої ночі.

Користувач TikTok під ніком uh.kimmygray сказала, що публікує відео на прохання своєї бабусі. Вона каже, що ніколи ще не вставала з ліжка швидше. Ролик зібрав понад 1 мільйон переглядів, 158 тисяч лайків і понад 1200 коментарів.

На відео можна побачити, як ціла зграя домашніх котів бігає по квартирі, врізаючись в стіни і зносячи все на своєму шляху. "Мої коти будять мене о другій годині ночі. Я: думаю, що хтось проник в будинок", - підписала відео дівчина.

Інші історії про кумедних тварин:

Раніше мережу вразило відео, на якому доросла кішка "застеляє" ліжко після кошеня, яке влаштувало на ліжку справжній безлад. Ролик набрав понад 8 мільйонів переглядів.

Також користувачів TikTok підкорило відео з "кототатком" - жінка показала, як всі їхні коти оточили чоловіка в його офісі.

А в Україні минулого літа "завірусилося" фото кішечки Хлої, яку зняли під час повітряної тривоги в метро. Вираз її мордочки чудово передавав ставлення українців до постійних російських атак.

Вас також можуть зацікавити новини: