Тарифи на світло можуть зрости / фото УНІАН, Микола Тис

У 2024 році влада не буде підвищувати вартість електроенергії до 6 грн за кіловат. Однак діапазон ціни може складати 3,5–4 грн. Про це в ефірі "КИЇВ24" заявив експерт з енергетичних питань Юрій Корольчук.

"В цьому році ціну за кіловат до 6 грн ми точно не побачимо. 3,5–4 грн, такий буде діапазон ціни. Депутат Нагорняк згадав, що в кінці вересня був лист, який визнали в Держдепартаменті США, що є вимога підняти тариф, щоб він відповідав ринковій ціні", – зазначив експерт.

За його словами, в умовах війни, зниження доходів та безробіття буде неправильним рішенням підвищувати тарифи. Це призведе до зростання боргів населення.

Відео дня

"Проблема в тому, щоб в умовах війни, зниження доходів і безробіття, підвищувати тарифи – це неправильне рішення. Воно буде нарощувати борги населення", – додав Корольчук.

Варто зазначити, що наразі вартість електроенергії для населення складає 2,64 грн/кВт-год.

Тарифи на електроенергію

Член парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк 29 січня заявив, що вартість електроенергії для побутових споживачів в Україні можуть підняти вдвічі. В такому випадку тариф буде складати трохи менше ніж 6 грн.

Водночас Кабінет міністрів скасував мораторій на відключення населення від житлово-комунальних послуг через те, що збільшилися неплатежі. Перші відключення заплановані з 29 січня.

Вас також можуть зацікавити новини: