Фонд гарантування поки не знайшов інвесторів для неплатоспроможного «Імексбанку»

10:30, 16 лютого 2015
Фінанси
442 0

Фонд гарантування ввів тимчасову адміністрацію в «Імексбанк» 27 січня.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ухвалив рішення продовжити термін пошуку інвесторів для виведення з ринку неплатоспроможного «Імексбанку» до 23 лютого 2015 року, повідомляється на сайті фонду.

За інформацією фонду, термін пошуку продовжується для розширення кола потенційних інвесторів. Фонд нагадав, що виведення неплатоспроможного «Імексбанку» з ринку можливе шляхом відчуження всіх або частини активів і зобов'язань банку на користь приймаючого банку, створення і продажу інвесторові перехідного банку з передачею йому активів і зобов'язань банку, продажу банку в цілому. В купівлі активів і передачі зобов'язань банку можуть брати участь лише банки.

Як повідомляв УНІАН, Фонд гарантування ввів тимчасову адміністрацію в «Імексбанк» 27 січня на підставі рішення Національного банку України про визнання банку неплатоспроможним.

Читайте такожВкладникам неплатоспроможного «Імексбанку» відшкодують 4,6 млрд гривеньНаціональний банк пояснив рішення про віднесення «Імексбанку» до категорії неплатоспроможних порушеннями банківського законодавства і невжиттям акціонерами банку заходів для їх усунення. Крім того, регулятор виявив операції з дострокового повернення інвесторам коштів, залучених на умовах субординованого боргу, проведені банком всупереч забороні НБУ.

У 2014 році Національний банк видав «Імексбанку» кредити на 795 млн. грн, зокрема останній кредит було видано незадовго до введення тимчасової адміністрації, в грудні минулого року.

Довідка УНІАН. «Імексбанк» (Одеса) працює на ринку України з 1994 року і входить до групи великих банків. У липні 2014 року основний акціонер банку, народний депутат і член парламентського комітету з фінансів і банківської діяльності Леонід Климов, знизив свою участь у статутному капіталі банку до 36,7917% з 41,0608%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter