этот материал доступен на русском

Азербайджанська компанія завершила операцію з купівлі Vodafone Україна

19:31, 03 грудня 2019
Зв'язок
633 0
Ілюстрація REUTERS

Сьогодні, 3 грудня 2019 року, NEQSOL Holding оголосив про завершення угоди з купівлі мобільного оператора Vodafone Україна. Фінансування угоди надала група міжнародних фондів і фінансових установ на чолі з J. P. Morgan Securities Plc і Raiffeisen Bank International A. G.

Читайте такожЗа два рокі доступ до 4G інтернету повинно мати 90% українців – віце-прем'єр

Раніше NEQSOL Holding через контрольовану ним компанію підписав юридично зобов'язуючу угоду з ПАТ «МТС» (NYSE: MBT, MOEX: MTSS) про купівлю її телекомунікаційного бізнесу в Україні. В рамках угоди МТС через свою 100% дочірню компанію Allegretto s.a.r.l. продала 100% частку в компанії Preludium B. V. (Нідерланди), єдиному акціонеру Прат «ВФ Україна», за $734 мільйони, включаючи відкладений платіж на суму близько $84 мільйонів, пише itc.ua.

Зміна власника не вплине на операційну діяльність Vodafone Україна, компанія продовжить надавати послуги під брендом Vodafone і виконувати всі зобов'язання перед співробітниками, клієнтами та партнерами.

Більш детальну інформацію про плани на українському ринку NEQSOL Holding пообіцяла надати пізніше. Водночас український депутат Давид Арахамія з посиланням на власні джерела, заявив, що нові власники мають намір інвестувати в розвиток свого українського бізнесу $400 млн.

Нагадаємо, що перші новини про те, що азербайджанський мобільний оператор Bakcell готується придбати компанію Vodafone Україна, з'явилися на початку жовтня. Потенційна сума покупки в той момент оцінювалася в $1 млрд і більше. Вже 24 жовтня Антимонопольний комітет України дав дозвіл на купівлю, а на початку листопада стали відомі подробиці майбутньої угоди.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter