этот материал доступен на русском

Астролог склала детальний гороскоп на квітень для всіх знаків Зодіаку

12:42, 01 квітня 2020
Астрологія
18082 0
Перехід Венери з Тельця в знак Близнюків відбудеться ввечері 3 квітня / orakul.com

З'єднання Юпітера і Плутона в Козерозі 5 квітня, дає початок новому циклу в глобальних масштабах. Великі події в бізнесі або політиці торкнуться кожної людини. Для тих, хто зловживав владою, квітень – складний період, приходить час відповідати за свої вчинки. Якщо ж ви живете чесно, займаєтеся благодійністю, дотримуєтеся традиції, то ви опинитеся в потрібний час в потрібному місці і зможете значно поліпшити якість життя.

Перехід Венери з Тельця в знак Близнюків відбудеться ввечері 3 квітня. Люди швидко знайомляться, інтерес до людини виникає в процесі розмови. Особливо легко зав'язуються зв'язку в дорозі. Венера в Близнюках налаштовує на легку хвилю, підштовхує до нових відчуттів і нетривалим контактам, розповіла УНІАН астролог Марина Скаді.

Читайте такожАстролог назвала знаки Зодіаку, на яких в березні чекає несподіване багатство

11 квітня Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна, тому різко активізується спілкування. Люди без особливих роздумів вступають в контакт, можуть втручатися в чужу розмову.

З 19 квітня Сонце входить в знак Тільця - особлива увага приділяється фінансовій сфері, цінностей і ресурсів. Люди стають більш наполегливими, наполегливими, витриманими, витривалими, терплячими, цілеспрямованими.

ОВЕН

Здатні до фізичної праці, напруження сил, витривалості, винахідливості і сміливості в небезпечних і важких ситуаціях. Обставини цього місяця змусять змінити спосіб мислення або дії. Роботі нерідко заважають імпульсивність прийняття рішень, метання з крайності в крайність, розмови. Через вашу прямолінійність нерідко спалахують суперечки, сварки і лайки. Обставини цього місяця викликають напругу або роздратування, через що можна здійснити вчинок, якого в будь-якій іншій ситуації, постаралися б уникнути.

ТЕЛЕЦЬ

Складно тримати під контролем свої емоційні стани, що призводить до імпульсивних, різких, агресивних реакцій. Схильні переоцінювати свої сили, пред'являти до людей, що оточують вас, занадто завищені вимоги. Через ризиковані рішення з негативним результатом, можна дійти до втрати симпатії і довіру оточуючих. Бажання в обов'язковому порядку поліпшити своє становище, призводить до помилкових дій, наслідком яких можуть стати фінансові проблеми.

БЛИЗНЮКИ

Важливо проявляти увагу до інформації, новин і нових ідей. Завдяки чому буде надана можливість, яка призведе до покращення матеріального становища, набуття психологічного комфорту і поліпшення фізичної форми, підвищення ефективності роботи і домашніх справ. Такі можливості не виникнуть самі по собі, тому вам доведеться зайнятися пошуком інформації або методів, які допоможуть вам досягти хороших результатів. Місяць вдалий для гармонізації особистих і сімейних взаємин.

РАК

Відчуєте себе набагато краще і вільніше, у порівнянні з минулим періодом. Якщо ви багато працювали, то найближчим часом можете досягти гідних результатів. Перешкоди можуть виникнути через підвищену емоційність, поряд з зовнішньої пригніченістю, що може зіграти погану роль у відносинах з діловими партнерами. Несприятливий період для розв'язання проблем сімейних відносин, а також взаємин з дітьми. Не виключені сварки і скандали, розлучення, розчарування. Уникайте надмірних задоволень і захоплення любовними справами.

ЛЕВ

Читайте такожПарад планет 18 березня: для яких знаків Зодіаку цей день стане доленосним

Рішення ділових і виробничих питань супроводжується особистим протистоянням, зіткненням думок і інтересів. Зросте прагнення до лідерства, підвищується активність в професійних і політичних справах. Розв'язання питань спільних фінансових операцій та володіння бізнесом, розподілу прибутку і справи з податками, принесуть вам додаткові труднощі. Можливі травми на виробництві через неузгодженість в діях або в побуті через власну необачність і необдуманість вчинків.

ДІВА

Зникає напруження та страхи, відчувається свобода, перспектива виходу зі сформованих складних ситуацій. З'являється натхнення, проникливість, уміння заінтригувати співрозмовника. Сприятливий місяць для любовних відносин, пояснень, пропозицій, а також для творчої діяльності. Надається чудова можливість досягти успіху в фінансових справах, якщо ви прагнете встановити надійні, тривалі взаємини. Романтичні захоплення і дружба засновані на взаємній згоді і відповідальності разом із любов'ю і прихильністю.

ТЕРЕЗИ

Відчуваєте внутрішню свободу і розкутість, відчуваєте почуття радості і впевненості в собі, тому ви відчуваєте симпатію і потяг до навколишнього світу. Це період душевності, ідеальний час для дружнього спілкування, завдяки чому ви знаходите в життя найкращі сторони. Гарний час для соціальної активності і для з'єднання, укладення союзів. Відповідний період для покупки речей, які належать до предметів розкоші, а також для залагодження громадських і фінансових справ.

СКОРПІОН

Загальна напружена атмосфера здатна пробудити ваші кращі якості, ви вчитеся діяти найбільш ефективно, використовуючи всі свої ресурси, виявляючи в собі таланти, звільняючись від ілюзій. Великі події в бізнесі або політиці торкнуться вашої роботи і спонукатимуть вас до необхідності змін. Хороший місяць для прийняття бесповоротних рішень і реалізації складних справ, питань, які відкладалися на невизначений термін. Вдається планування, з'являються довгострокові проекти і ділові взаємовідносини.

СТРІЛЕЦЬ

Протягом місяця формуються обставини, при яких необхідно зменшити обороти, пригальмувати і зайнятися нагальними справами. Доводиться проявляти стриманість і економити свої ресурси. Потрібно самостійність, зрілість, відповідальність у всьому. Можна закласти фундамент майбутніх проектів і закріпитися на досягнутому. Це місяць розумного практицизму і прекрасних ідей. Сприятливий час для листування, телефонних переговорів, вирішення юридичних, правових, фінансових питань, отримання консультацій.

КОЗЕРІГ

Оточуючі вас люди, колеги, начальство, зазначає вашу здатність до більш організованим діям. Швидкість сприйняття і переробки інформації в цей час зростає. Ви чітко розумієте, яка діяльність виявиться корисною, а від якої варто відмовитися, щоб використовувати свої ресурси і час найбільш ефективно. Хороший місяць для реклами, презентацій, громадських заходів, початку вивчення іноземних мов, посередницької діяльності, торгівлі, підписання договорів, залагодження справ з владою і бізнесу будь-якого роду.

ВОДОЛІЙ

Посилюється неспокій, ви не в змозі змиритися з відмовами і обмеженнями. Те, що було джерелом задоволення, перестає грати колишню роль. Сфери, в яких ви придбали максимальну силу і вплив, можуть піддатися сумніву і постраждати від сторонніх впливів. З'являється непереборне бажання рушити в зовсім іншому напрямку. Обставини цього періоду сприяють пробудженню вашого самосвідомості і сприятливі для розвитку навиків і талантів, а також пошуку нових способів їх вираження.

РИБИ

Посилюються амбіції, може виникнути шанс поліпшити свій соціальний статус, матеріальне становище. Від вас вимагається якісний стрибок у свідомості, духовному розвитку, оскільки з'являються можливості для професійного зростання. Щоб проникнути в суть речей, потрібні сила волі, витривалість і наполегливість. Приділяйте більше уваги деталям. Особливо обережними слід бути при розв'язанні питань оподаткування, страхування, розподілу прибутку та розміщення спільного капіталу.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter