Забобони і прикмети на Новий рік 2024 / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Новий рік 2024 пройде під заступництвом Дерев'яного Зеленого Дракона, а це значить, що важливо дотримати всі правила і канони, щоб не розлютити символ року. Існують прикмети, яких потрібно дотримуватися - тоді удача і благополуччя не покинуть вас з 1 січня по 31 грудня 2024 року. УНІАН з'ясував, що робити на Новий рік категорично не можна.

Суворі заборони і прикмети на Новий рік 2024

Езотерики перераховують, що робити на Новий рік 2024 не можна категорично, щоб не накликати біду в свій будинок. Запишіть собі і не здумайте порушити заборони. Згідно з народними традиціями, відмовтеся від:

  • зустрічі Нового року в брудному будинку;
  • сварок і конфліктів 31 грудня;
  • відсутності святкової ялинки;
  • рукоділля напередодні Нового року;
  • готування в поганому настрої.

Пам'ятайте, що прибирати, прати і приводити одяг в порядок ввечері 31 грудня не можна - краще зробити це заздалегідь. Всі страви, які ви плануєте ставити на святковий стіл, повинні бути зроблені в хорошому настрої, інакше символ року образиться на вас за негативну енергетику.

Відео дня

Інші погані прикмети на Новий рік

Крім перерахованих вище заборон існують і інші повір'я - якщо їх проігнорувати, то великі шанси, що наступні 366 днів ви проведете в апатії, тузі і самоті. 

Подбайте про те, щоб не зустріти Новий рік 2024 на самоті - інакше цей стан залишиться з вами дуже надовго. Єдиний виняток - ваше особисте бажання провести свято саме так. В такому випадку краще подивитися фільм, почитати книгу або зайнятися якимось хобі, але не гортати стрічку соцмереж.

Також не надягайте старий одяг і відмовтеся від виключно жіночої компанії. Краще вдягти все нове і розбавити вечірку хоча б одним чоловіком. Такий ритуал допоможе вам залучити позитивні зміни в майбутнє і налагодити особисте життя, адже присутність людини протилежної статі відкриває чакру любові і вашої готовності спілкуватися з чоловіками.

Фінансові прикмети на Новий рік 2024 свідчать, що свято не можна відзначати з "порожніми кишенями" - в іншому випадку збагачення не чекайте. Також не варто брати в борг гроші 31 грудня, 1 і 2 січня, а також позичати їх комусь - велика ймовірність, що весь рік будете в боргах і фінансових зобов'язаннях.

Що стосується того, чи можна плакати в новорічну ніч - так, але тільки від щастя!

Раніше ми говорили про те, коли настане 2024 рік - кого почитати, що надягати і як зустрічати.

Вас також можуть зацікавити новини: