У День літнього сонцестояння Місяць знаходиться в Скорпіоні / фото pixabay.com

21 червня о 6 ранку 32 хвилини за київським часом Сонце входить в знак Рака - День літнього сонцестояння, свято Сонця, Найдовший день у році. 

Точка літнього сонцестояння відповідає початку астрономічного літа і за аналогією прийнята в астрології як початок знака Зодіаку Рак - нульовий градус цього знака. Якості стихії води, як – сприйняття, наповнення, розчинення і адаптація до навколишнього світу, найбільш яскраво проявлена в період руху Сонця по знаку Рака. День, як світлий час доби, до цього моменту досягає максимальної своєї тривалості і після переходу точки 0° Раку, день поступово починає зменшуватися, поступаючись час ночі-темному часу доби, відповідному за аналогією, стихії Води, розповіла УНІАН астролог Марина Скаді.

Читайте такожАстрологи назвали знаки Зодіаку, у яких в червні збудуться мріїПри транзиті Сонця по знаку раку, у людей з'являється підвищена прихильність до власного будинку, батькам, сім'ї, дітям. Цим знаком Зодіаку управляє місяць. З 21 червня по 22 липня (Сонце в Раку), відповідний час для відновлення зв'язків в енергетичній системі свого роду. Це період емоційного підйому, тонкого сприйняття і проникливості, любові і творчості. 

Сонце, як джерело життя, займає центральне місце в міфології всіх культур. Управляє знаком Зодіаку-Лев, наступним після знака раку. Як правило, Сонце вважається божеством чоловічої статі, а місяць уособлює жіноче начало (хоча є рідкісні зворотні приклади, наприклад, в культурі Японії, Океанії, Нової Гвінеї). У ряді культур, Сонце і Місяць виступають як подружжя або як брат і сестра (наприклад, Аполлон і Артеміда у греків), в деяких випадках їх розглядають як очі великого Божества – Творця. Місяць, управляє знаком Зодіаку-Рак, ми спостерігаємо її багатоликість і мінливість, вона постійно змінює свою фазу, як жінка змінює свій настрій і самопочуття. 

У День літнього сонцестояння Місяць знаходиться в Скорпіоні, де має статус падіння-складне становище. Однак вона дуже магічна і таємнича. Це знак стихії Води, принцип якої очищення і трансформація. Оскільки День літнього сонцестояння - це День сили, то багато хто зможе знайти джерела ресурсів, отримати їх з віддаленого минулого, що дозволить посилити свою життєву енергію. Меркурій уповільнює хід, стає стаціонарним і з 24 червня перейде в директний рух. Важливо те, що літнє сонцестояння відбувається при двох стаціонарних планетах – Юпітері і Меркурії, що надовго зафіксує енергії цього дня. 

Знаки Зодіаку: Рак, Скорпіон і Риби, входять в тригон стихії Води. Це "тригон душі". Стихія води має справу з минулим, і отже, з кармою, з умовними реакціями, які в сьогоденні є інстинктивними і проявляються через емоції, родові зв'язки. Принцип стихії Води-сталість внутрішнього, при зовнішній мінливості. 

День літнього сонцестояння здавна вважається підходящим для занять духовними практиками і проведення обрядів, а також для загадування бажань і складання планів на майбутнє півріччя - до Зимового Сонцестояння. У цей день важливо наповнити своє життя позитивом, любов'ю, комфортом, тому уникайте контактів з неприємними вам людьми, не робіть того, що проти вашої волі. У цей день особливо важливо відчувати себе гармонійно з навколишнім світом, адже на астральному плані формується фон подій на найближчі 6 місяців. 

Сильний акцент стихії води в день сили 21 червня – стаціонарний Юпітер в Рибах, Сонце в Раку, місяць в Скорпіоні, сприятиме розумінню особливих кармічних зв'язків з батьками або тими людьми, які надають на вас вплив. Люди, що йдуть по шляху духовної еволюції, знайдуть способи встановлення емоційної гармонії. У період з 21 червня по 22 липня, багато хто може позбутися своїх внутрішніх блоків, відновити зв'язок з Родом, з сім'єю, батьками, тобто отримати підтримку предків, виправити помилки, розв'язати кармічні вузли і поліпшити свою долю. Самоаналіз і пошук рішень для себе також позитивно вплине на ваше майбутнє. 

Використовуйте потенціал літнього сонцестояння максимально, проведіть час на природі. Основні традиції і ритуали цього дня пов'язані з вогнем і водою: купайтеся у водоймі, розпаліть багаття, щоб очистити душу і тіло. 

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології: