Привабливі знаки Зодіаку / фото slovofraza.com

Всі ми неодноразово чули, що протилежності притягуються. Найчастіше кращі союзи створюють пари стихій Вогонь-Повітря і Земля-Вода.

У природі повітря роздмухує вогонь, а вода живить землю, передає mizhnamy.

Овен (чоловік) + Терези (жінка)

Ця пара може регулярно сперечатися. При цьому вони можуть створити міцну сім'ю. У період закоханості вони показують один одному свої почуття. А ще більше їх спільна енергія буде проявлятися, якщо у пари будуть спільні хобі. Також їм ніколи не буде разом нудно. В даному союзі чоловік може навчити жінку більше показувати свої почуття, а жінка покаже своєму партнерові, як не прогинатися і домагатися своїх цілей.

Читайте такожАстролог назвав знаки Зодіаку, які невдовзі зустрінуть кохання всього свого життя

Телець (чоловік) + Скорпіон (жінка)

У цієї пари дуже багато пристрасті і чуттєвості. Деколи свої бажання вони не можуть донести до спальні. І Телець, і Скорпіон бажають досягти успіху в будь-якій сфері діяльності. При цьому чоловік мало говорить і багато робить, а от жінка - навпаки. В такому випадку протилежності притягуються. Якщо один партнер любить іншого, то піде за ним на край світу.

Близнюки (чоловік) + Стрілець (жінка)

Ці закохані розуміють один одного без слів. Тому можуть бути хорошими друзями і партнерами. Чоловік в цій парі іноді може робити підлі вчинки, але жінка згладить цю непросту ситуацію. У цієї пари можуть бути розбіжності, але попри це у них може бути міцна дружба і любов.

Рак (чоловік) + Козеріг (жінка)

Це два успішних і енергійних знака, які шалено один одному підходять. Що стосується інституту сім'ї, то тут їх погляди повністю збігаються. Чоловікові в даному союзі не можна підпорядковувати собі партнерку, інакше шлюб може зруйнуватися. Іноді у чоловіка буде різко змінюватися настрій, в той час, коли жінка навчиться повністю зберігати спокій. З часом вони навчаться поступатися один одному.

Лев (чоловік) + Водолій (жінка)

Чоловік-Лев завжди буде господарем в будинку. При цьому, щоб жінка не відчувала себе скривдженою партнер буде максимально проявляти свої почуття і наповнювати відносини пристрастю. Водолій навчить Лева бути трохи добрішим. А ось притягуватиме їх матеріальна і моральна підтримка.

Діва (чоловік) + Риби (жінка)

Жінка в такому союзі завжди знаходиться у своєму чарівному світі, а чоловік більш стриманий. При цьому вони завжди готові прийти на допомогу. Їх сила тяжіння полягає в повному безкорисливість і бажання любити партнера за те, що він є в їх житті. Також у цієї пари багато пристрасті. Можуть бути й розбіжності, але обидва партнери вирішать всі конфлікти і зблизяться ще більше.

Як повідомляв УНІАН, чотири знаки Зодіаку у серпні чекає доленосна зустріч.