Стало відомо, хто зі знаків Зодіаку самий невдачливий / depositphotos.com

Астрологи виділили топ-3 знаки Зодіаку, яким щастить найменше. Вони рідко отримують бажане, коли просять чогось у долі, і часто заздрять "везунчикам". 

Терези

Очолить рейтинг антивезунчіків осінній знак зодіаку. Не можна їх назвати абсолютними невдахами, проте їх бажання рідко збуваються. В основному вони досягають своїх цілей і планів тільки шляхом старанної праці, а не за щасливим збігом обставин. А ще у цих людей часто трапляється "п'ятниця, 13 - е" - день, коли не щастить, все падає з рук і здається, ніби весь світ в якійсь змові проти них. 

Рак

Раки - другі, кому щастить найменше. Вони скептично ставляться до долі і тому, що все вирішено за них, тому списують всі свої невдачі на нестачу професіоналізму і наполегливості. Звичайно, всі по-своєму домагаються успіху, проте уродженцям цього знака Зодіаку явно не варто чекати манни небесної. 

Козеріг

Їм іноді, звичайно, щастить, проте відбувається це вкрай нечасто. Козероги - дуже наполегливі і працьовиті, що допомагає їм досягти бажаного. Однак найчастіше Фортуна не на їхньому боці, що часом жахливо демотивує. 

Астрологи підкреслюють, що найбільш везучими знаками Зодіаку є Скорпіони, Стрільці і Близнюки. До них дуже прихильні зірки, планети і доля. Вони вміють виходити сухими з води і долати різні складні ситуації. 

Нагадаємо, названо 3 знака Зодіаку, які найкраще вміють брехати.

Вас також можуть зацікавити новини: