Стогнушенко спрогнозувала завершення війни / фото instagram.com/olga_stognushenko

Екстрасенс і таролог Ольга Стогнушенко зробила прогноз щодо війни в Україні й передбачила, якою буде перемога нашої країни. В інтерв'ю YouTube-каналу "КаПаБу" вона розповіла, що вона буде дуже стрімкою, миттєвою:

"Можливо, буде таке, що, наприклад, сьогодні обстрілюють, а завтра вже військових вивели. Щось таке миттєве, несподіване. Ми будемо налаштовані, що щось ще станеться, але цього не станеться".

Таролог каже, що, судячи з розкладу по картах, таке враження, що ворожі війська знадобляться в якійсь іншій країні, тому Росія забере своїх військових і зброю з нашої землі.

Стогнушенко допускає підписання договорів з РФ, але це станеться пізніше, не одразу після припинення війни. Це фактично буде капітуляція, але Росія цього не визнає, в документах, можливо, це буде прописано по-іншому. 

Раніше Таролог Ірина Клевер заявила, що навесні 2023 року Україна нарешті відчує полегшення, це відбудеться наприкінці березня, після 25-го числа. За її словами, зараз триває переламний момент, який веде до закінчення війни. "Є переламний момент перший, другий, третій, а цей вже - завершальний", — сказала астрологічний експерт.

Вас також можуть зацікавити новини: