Субота, 24 жовтня, – день активізації негативної енергії / sb.by

Майбутні субота і неділя будуть відрізнятися один одного, як небо і земля. Субота, 24 жовтня, – день активізації негативної енергії: депресія, сумнів у собі і своїх силах, сльозливість, страхи, тривоги і провокації – ось далеко не всі стани, в які ми – крім свого бажання – можемо зануритися в цей час.  

У неділю, 25 жовтня, з'явиться відчуття, що життя налагоджується. Можна буде починати свою справу, приступати до реалізації важливих проектів, приступати до ремонту та будівництва житла, активно спілкуватися з людьми і займатися благодійністю. 

Читайте такожАстрологи назвали три знаки Зодіаку, яким не можна довірятиАстрологи розповіли, яким знакам пощастить у цей суперечливий час, пише ТСН

Овен 

Овнам в ці вихідні буде щастити з грошима. Вже в неділю у Овнів буде тільки одна проблема, якій позаздрять всі інші знаки: вони будуть думати про те, куди витратити отримані гроші. Постарайтеся вдало вкласти свої кошти у великі покупки.

Рак 

Раки на вихідних активно займуться особистим життям. При чому в їхнє життя може повернутися старовинна любов. Можна скільки завгодно міркувати на тему повторного входження в одну і ту ж річку, але відповідати на це питання все-таки краще на власному досвіді. Представники знака таку можливість отримають, а вже яким він буде – позитивним чи негативним – залежить тільки від них. 

Терези 

Терезам зірки настійно рекомендують підготуватися до нової роботи або реалізації важливого проекту – і те, і інше може чекати їх вже наступного тижня. Те, про що так давно і довго мріяли представники знака, Ось-ось стане реальністю, але це не тільки велика радість, але і серйозна відповідальність, тому вихідні бажано присвятити плануванню свої майбутніх дій. 

Водолій 

Водолії отримають прекрасний шанс втілити в життя свою давню мрію. Правда, вона буде не морального, а матеріального характеру, тому про зустріч з коханою людиною, яку захочеться назвати своєю другою половинкою, мова поки не йде. Зате на придбання речі, яку давно хотілося мати представникам знака, вони цілком можуть розраховувати.

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram