Значення та походження імені Надія / фото ua.depositphotos.com

Ім’я Надія є доволі давнім. Дуже часто його пов’язують із трьома християнськими чеснотами (віра, надія, любов) й відповідними жіночими іменами.

Надія: значення та походження імені

Читайте такожРиби - сумісність з іншими знаками Зодіаку в коханні, дружбі і роботіІм'я Надія має грецьке походження і є буквальним перекладом імені Елпіс, яке мала одна з трьох сестер-християнок, які померли за віру в страшних муках (Віра, Надія і Любов).

Серед більшості слов'янських народів воно прижилося після прийняття християнства. В українську мову, та і в інші слов'янські, ім'я Надія ввійшло не фонетично, а було перейнято за змістом.

Скорочені та зменшувально-пестливі варіанти імені: Надя, Надька, Надюха, Надіна, Діна, Надюша, Надюшенька, Надійка, Надюня, Надьон, Надюся.

Надія у дитинстві

У дитинстві Надія трохи шибайголова, яка не боїться нічого. Вона зростає активною й трохи упертою дитиною. Ця дівчинка любить рухливі ігри і з радістю проводить час у компанії однолітків, тому для неї настійно рекомендуються спорт, танці та групові заходи.

Вже з дитинства у Надії може проявлятися чимала дещиця егоїзму. Батькам варто звернути на це увагу, адже чим раніше вони займуться коригуванням характеру, тим простіше їм буде в подальшому вихованні.

Навчається Надія зазвичай добре: хорошим стимулом для неї є отримання гарних оцінок. У шкільній компанії ця дівчинка часто займає лідерську позицію.

Здоров'я дівчинка на ім'я Надія має задовільне, порівняно з іншими дітьми вона рідко хворіє. Це може стати причиною недбалого ставлення до свого здоров'я в дорослому віці й спричинити неприємні наслідки.

Характер та доля Надії

Доросла Надія має чоловічий склад характеру. Вона досить витримана, тверда у намірах, цілеспрямована і не проявляє зайвої чутливості. Ця жінка дещо авантюрна, їй притаманний розрахунок у діях.

Сумісність імені Надія / фото ua.depositphotos.com

Надії зазвичай працьовиті й оптимістичні, вони впевнені, що власною наполегливістю і старанністю можна перевернути гори.

Рішуче прагнення до досягнення своїх планів і цілей, причому їхній масштаб не важливий (від глобальних кар'єрних просувань до освоєння кулінарного навички), – характерна особливість цих жінок. Надія намагається займатися конкретною справою й не витрачати даремно час на беззмістовні розмови.

Надія у коханні та шлюбі

Ця жінка здатна на прояв бурхливих почуттів, у неї можуть бути численні романи. Їй не властиво покохати з першого погляду, у неї більш практичний погляд на стосунки. Надія сподівається знайти такого супутника життя, який буде її обожнювати.

Після заміжжя вона починає вести більш розмірений спосіб життя, стає стриманою й організованою. У стосунках з чоловіком Надія здатна виявити емоційність, але душевні пориви зберігає всередині себе. В родині вона зазвичай займає чільне місце й командує чоловіком, але робить це з тактом і ненав'язливо.

Ця жінка гарна господиня. Вона працьовита й усе встигає зробити.

Сумісність Надії з чоловічими іменами

Читайте такожНазвано 3 знаки Зодіаку, які створені для шлюбуНайкраща сумісність у плані почуттів і пристрасті у Надії може бути з Альфредом, Борисом, Глібом, Дмитром, Валентином і Федором.

Висока ймовірність створити по-справжньому щасливий шлюб з такими як Йосип, Тимур, Фрол, Семен, Рем, Венедикт, Адріан і Азарій.

Натомість з чоловіками на імена Платон, Олег, Дем'ян, Артур, Аполлон та Вілен їй краще навіть і не зв'язуватися, адже імена тут зовсім несумісні.

Іменини Надії

Свій день ангела Надія святкує 14 березня, 20 березня, 30 вересня, 21 жовтня.

Вас також можуть зацікавити інші матеріали астрології:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram