Іменини Ольги / ua.depositphotos.com

Значення імені Ольга має два шляхи: давньоскандинавський і давньослов 'янський. У першому випадку воно звучить, як Helga, що означає "свята", "священна", "мудра", "світла", "ясна", "фатальна". Давньослов 'янський варіант - від імен Вольга, Волх - "сонячна", "хороша", "значуща", "велика".

Читайте такожСвята та вихідні у серпні 2021: скільки відпочиватимуть українціУ цей день прийнято читати молитву святій Ользі: "Моли Бога про мене, свята угодниця Божа Ольга, яко аз старанно до тебе вдаюся, швидкому помічнику і молитовнику про душу мою".

День Ангела Ольги в 2021 році вшановується 6 разів: 10 лютого, 6 і 14 березня, 17 і 24 липня, 23 листопада.

Історик та релігієзнавець Ігор Козловський каже: 

Цей день саме для християнства в Україні, насамперед, має велике значення, тому що це фактично перша правитильниця, яка приймає офіційне християнство за православними переказами від Візантійського імператора. І вона приймає делегації християн як з Західної Європи, так і Візантії. Будуються перші християнські храми. Це ще не є прийняття християнства взагалі, але це є певний приклад, приклад самої Ольги як людини, яка свідомо приймає хрещення і фактично показує той самий необхідний приклад. Так, її син Святослав залишається язичником і він фактично продовжує ту лінію, яка була характерна взагалі для князів того часу, і її онук Володимир також спочатку був язичником, і навіть в 985 році він робить реформування язичництва, і встановлює загальний пантеон (богів - УНІАН) для всієї території Русі, але ж потім він буде приймати християнство. І Ольга, як і Володимир, входять в історію саме православної церкви, взагалі християнства на цих теренах як ті, хто впровадив християнство як об’єднуючу релігію всього населення, яке проживало на цих теренах. Ми пам’ятаємо, не тільки слов’янське населення, там проживали і балти, і угро-фінни, і тюрки. Тобто цей крок і вносить її (Ольгу) до святих як людину, яка яка є тою, хто започатковує християнство на цих землях.  

Привітання з Днем Ангела Ольги у віршах

Священная, великая,

И вовсе не безликая.

Серьезная, ранимая,

И ангелом хранимая.

В день светлой Ольги,

Всем бедам вопреки,

Желаю быть счастливой,

Здоровой и красивой!

***

Нынче, в День княгини Ольги,

Пожелаю я тебе,

Чтобы ты была хозяйкой,

Навсегда в своей судьбе.

Пусть сбываются желанья,

Исполняются мечты,

Все мужчины замирают

От подобной красоты.

Ты несёшь нам свет и радость,

И хочу я пожелать.

Отдыхать тебе побольше,

И поменьше уставать.

***

Ольга, день сегодня твой,

Радость будет пусть с тобой!

Слезы никогда не лей,

Улыбайся веселей.

Жизнь тебя пусть бережет,

Бог в душе огонь зажжет.

Пусть исчезнут страх и боль,

Сердце счастью ты открой!

***

Пусть подарит Ольгин день

Процветание, счастье, нежность,

Море ярких перемен,

Силу духа и успешность!

Пусть во всём везёт всегда,

Длится радость долго-долго:

Дни, недели и года

Будет жизнь простой и полной!

***

Привітання з Днем Ангела Ольги в листівках і прозі

З Днем Ангела Ольги / bipbap.ru

Оленька, вітаю тебе зі святом твоєї небесної покровительки, рівноапостольної княгині Ольги! У цей світлий день хочу побажати доброго здоров'я і благоденства тобі і всім твоїм домочадцям. Нехай Господь береже тебе, направляючи на твій шлях добрих людей з чистими помислами і зневажаючи недоброзичливців. Мир твоєму дому і многая літа!

***

Іменини Ольги / bipbap.ru

Вітаю з Днем Ольги і щиро бажаю добра, миру і безмежного щастя! Нехай свята Ольга пошле тобі мудрість, сили і удачу, щоб захистити тебе від усіх проблем і бід! Щиро посміхайся і живи в гармонії з собою!

***

Свято княгині Ольги / bipbap.ru

Вітаю з Днем Ольги. Бажаю ніжності, любові, чарівності, трепету душі, безмежної доброти і неземної краси. Нехай цей світ для тебе буде барвистим, цікавим, відкритим. Нехай це життя дарує тобі тільки щасливі моменти, щирі посмішки і великі можливості!

***

Привітання зі святом / bipbap.ru

Вітаю з Днем Ольги і від щирого серця бажаю міцних сил і здоров'я, стійкого самовладання і цілеспрямованості, непереможної відваги і наполегливості, впевненості в собі і обов'язкового досягнення всіх поставлених цілей. Удачі і блаженного життя!

***

Оригінальні привітання зі святом / bipbap.ru

Оленька, нехай життя твоє завжди буде легким і повітряним, як повітряні кульки, таким ж яскравим і строкатим, повним радості і позитиву. Нехай над головою твоєю завжди сяє сонце, обіймаючи тебе своїми променями, граючи в твоєму волоссі, підкреслюючи твою красу. Будь завжди такою ж доброю і ніжною, радуй своїм прекрасним чарівністю цей світ і завжди будь щаслива.

Вас також може зацікавити: