Гурт "Антитіла" показав нову відеороботу про незламність народу / кадр з кліпу "Поламані"

Український гурт "Антитіла" презентував нову композицію під назвою "Поламані" та кліп до неї. 

Музиканти розповіли, що хотіли показати незламність українського народу, попри всі труднощі, які є зараз. 

"Душа людини - це цілий світ, всередині якого також можуть бушувати урагани та розгоратися війни. Іноді вони спричинені зовнішніми обставинами, іноді ні. Пісня "Поламані" як про тих, хто потребує цієї підтримки, так і про тих, хто готовий її надавати. Навіть коли нестерпно важко, коли вся ваша воля і характер закуті - не бійтеся попросити про допомогу. І навпаки, якщо вам здається, що від вас нічого не залежить, все одно відгукуйтесь на поклик того, хто потребує вашого плеча", - зазначив лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя. 

Не секрет, що учасники гурту на початку війни пішли в ЗСУ та 6 місяців були парамедиками на Харківському напрямку. Тому на власному досвіді відчули всі трансформації та душевні переживання, тому описали це так:

"Пісня - це, звісно, й саморефлексія. Через історію одного дивака ми розповідаємо про себе, розповідаємо про всіх нас, тих, хто серед колосальних потрясінь відчуває себе "трохи поламаними", навіть якщо не визнає цього, водночас залишаючись незламними. Ми по-іншому не можемо, навіть, коли самі неймовірно потребуємо допомоги і підтримки, ми, в першу чергу, йдемо рятувати інших, рятувати душі, лікувати рани, віддавати, боротися за когось".

Цікаво, що у кліпі задіяні величезні металеві конструкції, а також довгі шматки білої тканини, які під кінець пісні перетворюються на червоні, наче залиті кров'ю. Режисером кліпу став Віктор Скуратовський. 

Реакція слухачів

Прихильники вже встигли оцінити новий кліп гурту та написали свої коментарі. 

  • "Просто неймовірно і з таким глибоким сенсом!"
  • "Пісня чудова, але в поєднанні з таким візуалом вона стає зрозумілою для людей всього світу. Для мене кліп - це зразок світового рівня"
  • "Композиція сподобалась з першого разу. Температура пісні зашкалює"
  • "Ви єдині можете так правдиво, важко, доступно, яскраво і багатогранно передавати біль українського народу. Ми всі поламані, хтось кулею, танком, ракетою, очікуванням, втратами... Але ми всі чекаємо на перемогу".

Нагадаємо, раніше гурт O.Torvald презентував новий кліп про мобілізацію.

Вас також можуть зацікавити новини: