Злата Огнєвіч постала в образі птаха у кліпі / Скріншот Instagram

Відома українська співачка Злата Огнєвіч представила саундтрек "Пташка" до української стрічки жахів "Конотопська відьма". До кліпу увійшли кадри з фільму-помсти.

У композиції виконавиця співає про мужність та стійкість українських жінок під час повномасштабного вторгнення. Вона розповідає про українок, які, попри усі складнощі, не втрачають віру та надію у життя. Пісня уособлює історію прадавньої відьми з Конотопу і показує її внутрішню силу, яка нині властива усім жінкам з України.

"Пташка" – це моя особиста присвята усім жінкам, які на своїх тендітних плечах тримають цілий світ і роблять усе заради безпеки своїх близьких, своєї родини та своєї землі. Боротьба пташки у пісні така ж відчайдушна, як і внутрішня боротьба героїні за своє власне, щасливе буття", – зазначила Огнєвіч.

У кліпі артистка постає в образі великого птаха. Також у відеороботі зображені кадри з горору "Конотопська відьма".

За словами продюсерки картини Ірини Костюк "Пташка" звучатиме в одній з головних сцен "Конотопської відьми". Також на глядачів чекатиме ще один сюрприз від Огнєвіч та команди фільму, який поки що не розкривається.

"Кіно - це завжди про магію. Так само відбулося і в нашій зі Златою співпраці. Пісня "Пташка" відображає основний посил усього фільму, який ми, як творці, прагнемо донести до глядача. Зокрема, пісня прозвучить в одній із ключових сцен фільму. Ця колаборація відбулася в цілковитій синергії, мало того - це не єдиний наш спільний сюрприз: про це розповімо згодом", – вказала продюсерка.

До слова, прем'єра українського горору очікується 22 серпня 2024 року. У фільмі жахів зображені події вторгнення росіян в Україну. Прадавня відьма з Конотопу закохалася у звичайного хлопця. Однак після того, як із початком війни окупанти захоплюють місто і жорстоко вбивають її коханого, вона вирішує помститися. Дівчина повертає свої сили і жорстоко розправляється з ворогами.

Нагадаємо, раніше Злата Огнєвіч розповіла про своє таємне кохання в новому кліпі.

Вас також можуть зацікавити новини: