У фільмі жахів зображені події вторгнення росіян в Україну / кадр з фільму

Видовищний трейлер горору "Конотопська Відьма" від творців найуспішнішого незалежного європейського анімаційного релізу 2023 "Мавка. Лісова пісня" доступний до перегляду. Кривава відплата тисячолітньої Відьми вже близько - у кіно з 22 серпня 2024 року, до Дня Незалежності України.

Прадавня відьма з Конотопу, закохавшись у звичайного хлопця, давно зреклася своїх відьомських сил. Однак після того, як із початком війни російські солдати захоплюють місто і жорстоко вбивають її коханого, вирішує помститися. Вона повертає свої сили і валить жахливі та криваві муки на голови та інші частини тіл убивць її нареченого.

Офіційний трейлер фільму-помсти прочиняє низку кривавих подробиць Відьомської розплати окупантам за смерть свого коханого. Споглядаючи муки нападників, Відьма упивається своєю люттю, щораз вдаючись до ще жорстокіших методів. На що тільки не здатна українська жінка, що повернула собі прадавні сили.

Головну роль у фільмі зіграла акторка Тетяна Малкова ("Смак свободи", "Моя улюблена Страшко"), коханого Відьми, Андрія, – Тарас Цимбалюк ("Чорний Ворон", "Перші дні", "Жіночий лікар. Нове життя"), тітку - Олена Хохлаткіна ("Памфір", "Я працюю на цвинтарі"). Загін російських загарбників у фільмі майстерно зіграли актори Павло Вишняков, Іван Шаран, Ярослав Шахторін, Артем Сагітов, Сергій Сосновцев, Владислав Вербицький, Ростислав Фоменко, Микита Слободенюк, Микола Головчак, Сергій Аніпченко.

Ексцентрична помста Конотопської Відьми на кіноекрані – аудіовізуальне втілення бажання кожного українця сьогодні. Автором ідеї та сценаристом виступив Ярослав Войцешек, режисером-постановником фільму – Андрій Колесник, для якого фільм став повнометражним кінодебютом, а спродюсувала стрічку Ірина Костюк - одна з найефективніших кінопродюсерок за версією Forbes Ukraine.

1+1 media є медіапартнером проєкту. А також - за підтримки платформи кіно та телебачення Київстар ТБ.

Візуальна довершеність та фотографічність кадрів - справа рук оператора Костянтина Пономарьова. Фільм, багатий на VFX-ефекти, потішить містичною реалістичністю навіть найвибагливішого глядача.

У трейлері, який створив режисер монтажу Олександр Ковтун, представлена лише незначна частина візуальних ефектів, що супроводжуватимуть сюжет протягом усієї історії. Про це попіклувалася команда Postmodern Postproduction - постпродакшн-студія у складі медіагрупи FILM.UA.

Кожна поява Відьми буде ефектною - над цим попрацювала художниця з костюмів Ірина iSky, військовий фотограф 59 бригади ім. Якова Гандзюка. Також завдяки її зусиллям актори, що зіграли росіян, знімалися у справжній затрофеєній російській формі. Додаткового саспенсу фільму надає й музика, яку спеціально для фільму створив талановитий композитор Олександр Чорний.

Дивіться фільм про помсту окупантам, на яку вони всі заслуговують, у кіно з 22 серпня 2024 року.

Нагадаємо, раніше вийшов трейлер фільму жахів "Чужий" з Кайлі Спені.

Вас також можуть зацікавити новини: