Після чого можна садити огірки - список рослин / фото depositphotos.com

Огірки - одні з найпопулярніших овочів в нашій країні. Їх можна вирощувати як в теплиці, так і у відкритому грунті. Але як вибрати правильний час та місце для посадки огірків? Після чого можна і не можна садити огірки? 

До слова, раніше УНІАН розповідав, коли садити картоплю для багатого врожаю.

Після чого не можна саджати огірки - список рослин і погодних умов

Не можна саджати огірки у відкритий грунт раніше, ніж земля досягне температури не менше +10°С. Також не варто саджати огірки в землю, яка ще занадто волога або холодна. В цьому випадку рослини можуть загинути.

Відео дня

Існує список рослин, після яких не можна саджати огірки: 

  • баклажан;
  • цукіні;
  • гарбуз;
  • диня;
  • кабачок;
  • люфа;
  • патисон.

Саджати огірки на місце цих рослин не варто, тому що вони схожі за вимогами до грунту, шкідниками і хворобами і навіть будовою кореневища. 

Після чого саджати огірки - які умови для розсади найкращі

Якщо ви вирішили вирощувати огірки у відкритому грунті, то найкращий час для посадки - це друга половина травня. В цей час земля вже досить прогрілася, і ви зможете отримати хороший урожай. Якщо ж ви вирішили вирощувати огірки в теплиці, то садити їх можна вже в квітні.

Після чого краще садити огірки? Якщо ви вирішили пересадити огірки, то розмістіть їх там, де були капуста, картопля, горох, буряк або томати. 

Висновок: вибрати правильний час для посадки огірків необхідно для отримання хорошого врожаю. Посадку огірків у відкритий грунт рекомендується проводити після того, як земля досить прогрілася і висохла, а в теплиці - вже в квітні. Важливо правильно чергувати рослини, щоб урожай був рясним і якісним.

Вас також можуть зацікавити новини: