Nemo випадково пошкодив нагороду / фото інстаграм Nemo

68-й міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2024" завершився. В ніч з 11 на 12 травня було визначено переможця шоу. Ним став співак Nemo зі Швейцарії. Його пісня "The Code" отримала найбільшу кількість балів - 591 та зайняла першу сходинку серед усіх 25 країн-учасників. 

Та коли Nemo виконав повторно пісню з омріяною нагородою в руках, то на сцені стався конфуз. Співак емоційно впав на підлогу та вдарив свою нагороду - кришталевий мікрофон. В результаті статуетка неочікувано розлетілася на шматочки.

За словами виконавця, він дуже злякався та засмутився. Проте згодом у себе в Instagram Nemo наголосив, що йому дали нову нагороду. Тепер він буде берегти її ще більше.

"Я не можу повірити, що це сталося. Я зламав трофей. Проте мені вже дали новий. Дякую всім за підтримку, за те, що слухали, говорили теплі слова. Ще побачимося", - сказав переможець "Євробачення-2024". 

Скріншот з відео

До слова, у гранд-фіналі "Євробачення-2024" представниці України Alyona Alyona та Jerry Heil зайняли третє місце. За свою композицію "Teresa & Maria" вони отримали 453 бали. 

Нагадаємо, раніше стало відомо про що пісня переможця "Євробачення-2024" під назвою "The Code".

Вас також можуть зацікавити новини: