Цього року учасниці шоу будуть дуже різними / Скріншот Instagram

На довгоочікуваний 13 сезон шоу "Холостяк", головним героєм якого став ветеран війни Олександр "Терен" Будько, завершився кастинг. Українки подали 1500 заявок для участі в проєкті, чим побили рекорди попередніх сезонів.

Усіх жінок об'єднує одне бажання – побудувати стосунки з "Тереном" та знайти кохання на проєкті. Команда шоу в інтерв'ю для "Коротко про" розповіла, яких учасниць побачать глядачі цього року.

Серед претенденток на серце ветерана війни чимало успішних та відомих жінок, зокрема, волонтерки, акторки, студентка Гарварду, плюс-сайз модель, фанатка чорного гумору тощо. Усі ці українки прагнуть показати справжніх себе та завоювати прихильність Олександра.

Відео дня

"Хочеться, щоб на "Холостяку" були найкращі дівчата України, без крінжів і дивних цінностей. Я вважаю себе такою, вважаю себе достойною Олександра. Хочу нормалізувати інклюзивність, показати на своєму прикладі, як будувати стосунки з ветеранами. А ще у мене прізвисько "Христос", а Христос і Терен – це ж ідеальний метч. Це не я, це історія так каже", – розповіла про себе одна з учасниць.

Олександр "Терен" / Скріншот Instagram

Ба більше, дівчата зізнавалися, що знали "холостяка" ще до його участі в проєкті. Дехто бачився з ним наживо, а інші дивилися чимало інтерв'ю з ним або читали про нього в мережі. Були й ті, хто запрошував Будька на побачення. Однак Олександр відмовляв їм через нестачу вільного часу.

"За декілька годин до оголошення нового сезону я запросила Сашка на прогулянку, та він сказав, що зайнятий. Коли побачила, що він став головним Холостяком країни, зрозуміла, що треба подавати анкету, бо, мабуть, тільки так можна сходити з ним на каву. Дивилась майже всі сезони "Холостяка" і завжди уявляла себе там, на місці дівчат, проте не наважувалась. А зараз впевнена в собі, і Сашко – саме той, заради кого хочу випробувати цей шанс", – поділилася інша претендентка.

На додаток, за своє щастя на шоу боротиметься жінка, яка хоче стати прикладом "адекватних" вірян. А також дівчина, яка пишається своєю природною красою без "уколів краси". 

До слова, прем'єра "Холостяк" очікується восени цього року. Щодо головного героя, він втратив обидві кінцівки під час виконання бойового завдання на фронті. За словами Олександра, він шукає україномовну дівчину, яка розуміє та приймає людей з інвалідністю.

Нагадаємо, раніше новий "холостяк" Олександр Терен відповів, чи готовий стати батьком.

Вас також можуть зацікавити новини: