"Євробачення-2024" буде мати певні зміни / фото фейсбук конкурсу "Євробачення"

У травні 2024 року в шведському містечку Мальме відбудеться 68-й міжнародний пісенний конкурс "Євробачення". Та цього разу на глядачів та учасників будуть чекати певні зміни. Зазначається, що таких нововведень буде три. Про це повідомляє шведська суспільна телекомпанія SVT на офіційному сайті конкурсу. 

Перше нововведення на "Євробаченні-2024"

Перше нове правило стосується учасників, які представляють країни "Великої п'ятірки"(тобто країн-засновниць конкурсу). Отже, тепер представники Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Великобританія, а також плюс Швеція, що проводить конкурс у себе, мають виконати повністю свої пісні наживо під час півфіналу, а не в записі, як було раніше. 

"Ми вважаємо, що ця зміна дає країнам "Великої п'ятірки" та приймаючій країні більш справедливі умови гри у гранд-фіналі, оскільки тепер вони мають можливість виступити "по-справжньому" на сцені в півфіналі. Це також перемога як для глядачів у залі, так і для глядачів вдома, бо вони зможуть побачити всі виступи, які цього року змагаються, наживо перед гранд-фіналом", - розповіла виконавча продюсерка "Євробачення".

Відео дня

Друге нововведення на "Євробаченні-2024"

Голосування глядачів в фіналі "Євробачення" буде не в кінці конкурсу, як раніше, а одразу після того, як перший учасник вийде на сцену. 

"Голосування у фіналі раніше відкривалося, коли прозвучали всі 26 композицій. Натомість ми хочемо залучити глядачів до цього процесу від самого початку: якщо ви побачите щось, що вам подобається, ви зможете негайно проголосувати", - повідомила виконавча продюсерка "Євробачення".

Третє нововведення на "Євробаченні-2024"

Шанувальники з тих країн, які не беруть участь у "Євробаченні", тепер матимуть майже добу, аби проголосувати за пісні, які їм сподобалися. Онлайн-голосування для них розпочнеться одразу після завершення другої генеральної репетиції для кожного півфіналу та великого фіналу попереднього вечора. Голосування буде тривати до початку прямих ефірів. 

"В інших частинах світу є глядачі, які хочуть проголосувати, і ми хочемо дати їм найкращу нагоду брати участь у результатах. Тепер їм не треба ставити будильник посеред ночі", - наголосили організатори. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що букмекери різко змінили прогноз щодо переможця на "Євробаченні-2024".

Вас також можуть зацікавити новини: