Аллу Пугачову хочуть визнати "іноагентом" через висловлювання про "Охматдит" / Скріншот Instagram

Відома російська співачка Алла Пугачова, яка засудила путінський режим та напад на Україну, може опинитися у списку "іноземних агентів" країни-агресорки. Примадонна публічно висловлює свою позицію щодо війни і, схоже, не планує повертатися в Росію.

Як відомо, після відкритого осуду Кремля артистка разом з дітьми та чоловіком – гумористом Максимом Галкіним – виїхали до Ізраїлю. Це було на початку повномасштабного вторгнення. Тоді пропагандисти говорили, що емігрувати Пугачову "змусив" її коханий. Адже саме він першим став на бік України та стикнувся з тиском з боку Кремля.

Проте пізніше стало відомо, що Алла підтримує проукраїнську позицію Галкіна і була не проти покинути батьківщину. До речі, артиста ще 2 роки тому визнали "іноагентом" в РФ. Сама Пугачова також просила надати їй такий статус ще у вересні 2022 року.

Відео дня
Галкін і Пугачова з дітьми / Скріншот Instagram

До 8 липня 2024 року окупанти не планували цього робити. Але після того дня, вочевидь, вирішили "покарати" примадонну. Річ у тім, що у понеділок загарбники завдали ракетного удару по дитячій лікарні "Охматдит" у Києві, де перебувало 600 пацієнтів. Співачка відреагувала на обстріл і публічно засудила дії Кремля.

Як пишуть пропагандистські ЗМІ з посиланням на слова російського депутата Олексія Журавльова, на наступний день після цього до Держдуми РФ надійшов лист-пропозиція. У ньому були заклики визнати виконавицю "іноагентом".

На думку фаната Путіна, Пугачова "перебуває під іноземним впливом і займається цілеспрямованим збором відомостей у сфері військової, військово-технічної діяльності РФ і поширенням повідомлень для невизначеного кола осіб". Відтак, Журавльов запропонував присвоїти статус співачці і конфіскувати все її майно в Росії. Наразі рішення в країні-агресорці ще не ухвалили.

Нагадаємо, раніше Алла Пугачова закликала друзів та колег-росіян виїхати з РФ.

Вас також можуть зацікавити новини: