Алла Пугачова опублікувала кадр закривавленої української дитини / фото УНІАН

Відома російська співачка Алла Пугачова, яка стала на бік України після початку повномасштабного вторгнення, відреагувала на терористичну атаку загарбників 8 липня. Примадонна висловилася про удар росіян по дитячій лікарні "Охматдит".

Окупанти здійснили масовану атаку на Україну, випустивши 40 ракет по мирних жителях. Найбільше постраждала столична клініка, де саме в момент обстрілу перебували сотні хворих дітей.

Пугачова у своєму Instagram опублікувала допис, в якому засудила дії РФ. Зокрема, артистка поділилася кадром закривавленої дитини з лікарні, яка постраждала внаслідок удару по "Охматдиту". Тим самим виконавиця підтримала українців і вкотре показала свою позицію щодо війни.

Відео дня

У підписі до знімка вона підкреслила, що Путін та його кремлівські вбивці перейшли усі межі та скоїли черговий злочин проти людяності.

"Бог терплячий, але всьому є межа", – наголосила Алла Борисівна.

Скріншот Instagram

Позиція примадонни щодо війни в Україні

Після початку повномасштабного вторгнення примадонна та її чоловік – комік Максим Галкін – публічно засудили політику Кремля. За антиукраїнську позицію росіяни внесли гумориста до списку "іноагентів".

Алла і Максим публічно висловлювалися проти нападу на Україну та закликали до протесту колег з РФ. Подружжя разом з дітьми емігрувало до Ізраїлю, де проживає і досі. 

Нагадаємо, раніше зірка серіалу "Усі жінки – відьми" підтримала українців після атаки росіян.

Вас також можуть зацікавити новини: