На думку актриси, Паперна може мовчати через дітей та свого чоловіка-росіянина / скриншоти

Відома українська актриса Катерина Кузнєцова розповіла про старшу доньку Ольги Сумської, яка мовчить про війну та продовжує жити у РФ. Раніше вона спілкувалася з Антоніною Паперною. Вони підтримували непогані стосунки.

"Ми не спілкуємося так, як раніше. Ну ми просто й раніше не дуже близько спілкувалися через те, що в неї родина, в неї якісь обов'язки, в мене була робота. Але ми одна до одної завжди дуже чемно ставилися, вітали одна одну", - розповіла Кузнєцова в інтерв'ю Славі Дьоміну.

На думку актриси, Паперна може мовчати через дітей та свого чоловіка-росіянина. Кузнєцова припускає, що донька Сумської приховує свою позицію через страх.

Відео дня

"Я думаю, що це через дітей, звісно. Тому що в неї маленька дитина... Можливо, там чоловік по-іншому якось налаштований. Я не торкалася з нею цієї теми, я не впевнена, що вона б зі мною про це розмовляла", - зазначила актриса.

За словами Кузнєцової, у кожної людини є власна історія. Деякі артисти, які мовчать про війну та "забули" про Україну, її обурюють. Проте є такі люди, які можуть бути налякані, наприклад, чоловіком, зазначила актриса.

"Чоловіки кажуть: "Я тебе не відпущу, дітей не дам". Я не знаю, як це, кожна історія вона дуже-дуже індивідуальна", - додала Кузнєцова.

Що відомо про доньку Ольги Сумської

Антоніна Паперна мешкає у РФ разом з дітьми та своїм чоловіком - російським актором Володимиром Ягличом. Вона нічого не говорить про війну. За словами її матері, Паперна мовчить "не просто так". Сумська визнає, що отримує чимало негативу, проте не хоче відмовлятися від старшої доньки.

Нещодавно актриса звернулася до Паперної публічно. Сумська привітала її з днем народження та написала, що дуже її любить.

Вас також можуть зацікавити новини: