Маша Єфросиніна / фото instagram.com/mashaefrosinina

Ведуча Маша Єфросиніна гнівно висловилася на адресу українців, які продовжують слухати російську музику і дивитися серіали, в тому числі просувати скандальний серіал "Слово пацана" про молодіжну злочинність.

На своїй сторінці в Instagram знаменитість уточнила, що її обурюють блогери, які просувають все російське. Ймовірно, Єфросиніна мала на увазі Анну Алхім, яка рекламувала серіал "Слово пацана", проте конкретного імені ведуча не назвала.

"Так не дає їм, с*ка, життя, що ж там в цій зал*пі відбувається. Днями я розмовляла зі своєю приятелькою, чия мама залишилася жити в Маріуполі. Хочу сказати всім тим, хто слухає Асті, Басту - українців, до речі - і пропагує їх у своїх профілях, уявіть собі маріупольську ситуацію в своєму місті", - сказала Маша Єфросиніна.

Відео дня

Вона нагадала, що люди, які живуть в окупації, ні на що не мають права голосу і нічого не можуть зробити, якщо у них немає російського паспорта. Єфросиніна зазначила, що жителі окупованих територій живуть в постійних репресіях. Тому перш ніж просувати все російське, потрібно поставити себе на їхнє місце і зрозуміти, чи доречно це зараз.

Крім того, Єфросиніна послала всіх фанатів російської музики і серіалів і уточнила, що за таких людей, як вони, зараз гинуть військові.

Нагадаємо, у школах забили на сполох через серіал "Слово пацана". Батьків закликають врятувати своїх дітей від впливу російського світу.

Вас також можуть зацікавити новини: