Дмитро Сова вступив до лав ЗСУ / instagram.com/dimasovajr

Відомий український актор Дмитро Сова вступив в ряди ЗСУ. Ще на початку повномасштабного російського вторгнення він прийшов до військкомату, проте тоді йому сказали, що передзвонять.

В інтерв'ю КP.UA Сова розповів, що в перші дні війни був такий кіпіш, що їх з тестем у військкоматі навіть не зареєстрували офіційно, хоча повістки вручили. Тому Сова вирішив зайнятися волонтерством. 

"І ось в кінці червня мені подзвонили і сказали: "Дмитро Павловичу, заберіть повістку". Я подзвонив друзям в різні підрозділи, порадився, тому що хотілося піти до своїх хлопців. З 23 жовтня я вже на службі", - сказав Сова.

Відео дня

Він додав, що готувався до поїздки на фронт. Він купив три комплекти одягу, бронежилет, каску, камеру GoPro і маленький навчальний fpv-дрон.

"Забрав цей дрон з собою і буду намагатися тут його опанувати. Мені здається, що кожен підрозділ повинен мати операторів дронів, зараз це дуже важливо. Навіть якщо я потраплю в який-небудь інший підрозділ, потрібно все одно бути готовим до різних ситуацій. Чим більше у тебе якихось скілів, тим краще ти захищений. Як казав нам мій інструктор: "У цій війні нам головне – виграти. А ваше завдання - отримати стільки навичок, щоб вижити"", - додав Дмитро.

Дмитро Сова у військовій формі / скріншот Instagram

Чим відомий Дмитро Сова

Дмитро Сова - популярний український актор, який зіграв у таких серіалах як "Клятва лікаря", "Місце під сонцем", "У минулого в боргу", "Побачити океан" та інших. Одружений на актрисі Даші Легейді. До слова, Легейда неодноразово говорила, що хоче піти на фронт, проте не робить цього через хворобу коліна.

Вас також можуть зацікавити новини: