Відомий ведучий Руслан Сенічкін відповів, чи є у нього бронь від мобілізації

Ведучий "1+1 Україна" Руслан Сенічкін відверто розповів, чи планує поповнювати лави ЗСУ та чи є у нього бронь від мобілізації.

В інтерв'ю Аліні Доротюк він зізнався, що поки що не отримував повістку, проте зараз збирає всі документи, щоб оновити дані у військкоматі.

"У мене броні немає. Я зараз займаюся питанням обліку, питанням збору документів. Я прописаний в іншому місті, тут я проживаю. Мені потрібно залагодити ці питання. У разі чого - я готовий", - розповів ведучий.

Сенічкін додав, що морально готовий до того, що його можуть мобілізувати. Знаменитість зізнається, що військового досвіду в нього немає, тому спочатку йому потрібно буде пройти навчання, а тільки потім зі зброєю в руках захищати Україну на фронті.

"Я морально пропрацював, що я можу бути на війні у формі. У мене військового досвіду немає. Я не проходив кафедру свого часу. Відповідно, уяви такої немає. Тому цього треба вчитися. Якщо мобілізують, то буду вчитися", - поділився ведучий.

Нагадаємо, раніше відомий ведучий-воїн висловився про мобілізацію. Геннадій Попенко назвав умови, за яких українці захочуть іти на фронт.

Вас також можуть зацікавити новини: