
Дружина покійного артиста Михайла Клименка з гурту ADAM - Олександра Норова - вшанувала пам'ять чоловіка.
Нагадаємо, 7 січня 2025 року співак помер. Вчора, рівно через місяць після смерті коханого, жінка написала, як живе з цією втратою. Зокрема, Олександра наголосила, що досі не може повірити, що Михайла вже немає в живих.
"Рівно місяць, як я тужу за тобою. Рівно місяць, як я мрію, щоб наснився ти мені. Рівно місяць, як я не вірю, що тебе ніколи вже не поцілую. Рівно місяць, як ціла вічність. Рівно місяць, як я чекаю на тебе, як дурна. Рівно місяць, як тебе нема", - написала дружина покійного артиста в Instagram.

До слова, Михайло Клименко виступав в гурті ADAM, який він заснував у 2015 році. Колектив отримав популярність завдяки романтичному звучанню та пісням "Повільно", "Таку як є", "Ау ау" та іншим хітам.
У листопаді стало відомо, що Михайло захворів на туберкульозний менінгіт. Через це важке інфекційне захворювання музикант тривалий час перебував у лікарні та провів кілька тижнів у комі. На жаль, хвороба забрала життя Клименка. Чоловіку було 38 років.
Нагадаємо, раніше вдова лідера гурту ADAM показала, як із дітьми зустрічає Різдво.