Ольга Фреймут розповіла, що старша донька проводить час з молодшими братом / Скріншот Instagram

Відома українська ведуча Ольга Фреймут, яка нині мешкає у Великій Британії, поділилася сімейним контентом. Знаменитість вперше за довгий час опублікувала фото з сином.

Останнім часом Фреймут все частіше показує своїх дітей у Instagram. Зокрема, 18-річна Злата та 6-річна Євдокія часті гості у соцмережах зіркової матусі, проте 8-річний син Валерій – ні. Однак цього разу Ольга вирішила не приховувати хлопчика та, чи не вперше показала, як він помітно підріс. 

На світлині Валерій сидить у ресторані і їсть італійську пасту, а поруч стоїть холодний напій. Як написала ведуча, хлопчик проводив час з старшою сестрою Златою, яка прилетіла на канікули до Лондона.

Відео дня

Телезірка розповіла, що старша донька, коли наглядає за братом і сестрою, то завжди ходить з ними у кафе.

"Коли Злата за няню", – лаконічно підписала кадр Фреймут.

Син Ольги Фреймут / Скріншот Instagram

Варто вказати, що нині 18-річна Злата живе окремо від родини. Вона навчається у США, де вже встигла закінчити школу, та планує вступати до вишу. Натомість Євдокія та Валерія живуть разом з мамою у Великій Британії і навчаються у школі.

Нагадаємо, раніше Ольга Фреймут поділилася рідкісним кадром з меншою донькою та вперше показала її обличчя. Євдокія точна копія зіркової матусі.

Вас також можуть зацікавити новини: