Тетяну Лазарєву внесли до реєстру терористів / Скріншот Instagram

Представники кривавого путінського режиму продовжують мститися відомій акторці та телеведучій Тетяні Лазарєвій, яку раніше внесли до списку "іноагентів", за її проукраїнську позицію. Цього разу 57-річну знаменитість визнали терористкою в РФ.

На сайті Росфінмоніторинг 19 червня з'явилася інформація про те, що акторку внесли до реєстру терористів. Таке рішення окупанти ухвалили через засудження Лазарєвої повномасштабного вторгнення в Україні. Як відомо, артистка навіть емігрувала за кордон в знак протесту.

За постійні висловлювання проти російського диктатора та підтримку України росіяни проти Тетяни розпочали кримінальне провадження за фактом "Публічної пропаганди тероризму з використанням Інтернету". Лазарєва відреагувала і каже, що була готова до такого фіналу.

"Ми очікували разом з моїми адвокатами. Нас попереджували за те, що дві адміністративні справи, які на мене заведені, автоматично можуть, призначити кримінальну відповідальність. Поки не зрозуміло. Поки справа знаходиться в слідчому комітеті і не дуже зрозуміло на якій основі. Будемо чекати", – зазначила ведуча.

Тетяна Лазарєва / Скріншот Instagram

Максимальне покарання, яке може отримати знаменитість, це 7 років позбавлення волі. Тетяна каже, що їй шкода, що зараз вона стала ворогом своєї батьківщини. Щоправда, повертатися в РФ вона не планує. Через усі обмеження тепер вона не може їздити в країни, де є пряме сполучення з Росією.

"Я відчуваю сум, тому що дійсно, бути переслідуваною на власній батьківщині, дуже сумно. Дуже сумно, що я стала для своєї країни такою людиною, яка нібито проти неї. Я з тих людей, яка може сказати різку правду і таким чином допомогти розібратися з якоюсь проблемою", – додала Лазарєва.

До слова, на початку повномасштабного вторгнення Лазарєва перебувала у Києві. Вона тривалий час жила в Україні. Пізніше акторка виїхала до Іспанії, де живе досі. Ведуча часто закликала росіян виходити на протести та висловлювати свою позицію щодо війни. 

Тетяні соромно за Росію та її керівництво, але при цьому актриса не планує відмовлятися від російського громадянства. За її словами, вона не може відповідати за всіх жителів РФ

Нагадаємо, раніше окупанти покарали Тетяну Лазарєву за її антивоєнну позицію.

Вас також можуть зацікавити новини: