Тетяна Лазарєва у розшуку в Росії / Скріншот Instagram

Російське керівництво покарало відому акторку та телеведучу Тетяну Лазарєву за її підтримку України. Ба більше, знаменитість, яку раніше внесли до списку "іноагентів", навіть подали у розшук.

З перших днів повномасштабного вторгнення росіянка засуджувала кривавий режим Кремля та жила у Києві, за що влада РФ помстилася їй. Відтак, російське МВС оголосило Лазарєву у розшук. При цьому, що саме інкримінують акторці – невідомо. Росіяни приховують кримінальну статтю, в порушенні якої Тетяну звинувачують.

Тетяна Лазарєва / Скріншот Instagram

Сама зірка поки ніяк не коментувала інцидент. Проте, ймовірно, це ніяк не вплине на її позицію. Адже, попри усі давні заборони та покарання, вона продовжує допомагати українцям та виступати проти війни.

Відео дня

Проукраїнська позиція Лазарєвої

На початку повномасштабного вторгнення ведуча перебувала в Києві і довго не покидала українську столицю, підтримуючи громадян. Пізніше вона виїхала до Іспанії, де живе й досі. Акторка неодноразово закликала росіян виходити на мітинги та протистояти диктатору Путіну. Також вона заявляла, що "Росію потрібно зрівняти з землею і побудувати нову країну", і звинувачувала усіх росіян у війні.

Тетяна Лазарєва / Скріншот Instagram

Ба більше, під час атак дронів по Росії, знаменитість раділа, що скоро настане кінець путінському режиму. Тетяні соромно за свою батьківщину, але при цьому актриса не планує відмовлятися від російського громадянства. За її словами, вона не може відповідати за всіх жителів РФ

Варто вказати, що чоловіка Лазарєвої – актора і ведучого Михайла Шаца – також визнали "іноагентом". Однак у січні 2024 року зірки розлучилися.

Нагадаємо, раніше Лазарєва прокоментувала занесення до списку "іноагентів".

Вас також можуть зацікавити новини: