Тоня Матвієнко повідомила, що її молодший брат – військовий  / Скріншот Instagram

Відома українська співачка Тоня Матвієнко вперше за довгий час розповіла про своїх рідних братів Івана та Андрія. Виконавиця, яка раніше розповіла про екс-чоловіка, відповіла, де зараз та чим займаються чоловіки.

Брати артистки не ведуть публічний спосіб життя. Мало хто взагалі знає, що в Тоні є брати, адже сама співачка рідко ділиться світлинами з ними. Проте обидва проживають в Україні. За словами Матвієнко, старший брат Іван став священнослужителем. По церковному його звуть Януарієм. Чоловік щасливий, що обрав для себе такий шлях.

"Мій старший брат Іван – іконописець, художник, архітектор, він свідомо обрав шлях служіння Богові. Заведено вважати, що людина йде до монастиря, коли в її житті щось сталося. У випадку з Іваном все зовсім не так. Він йшов до цього рішення довго, роками. Його життя дуже цікаве. І найголовніше – він щасливий", – повідомила зірка в інтерв'ю для OBOZ.UA.

Відео дня
Тоня Матвієнко з братами / Скріншот Instagram

Молодший брат Андрій – військовий. Нині захисник служить в лавах Національної гвардії. Матвієнко каже, що за будь-якої можливості намагається зустрічатися з братами. Рідні часто приїжджають навідати сестру.

"Андрій, ще один мій брат, зараз служить у Нацгвардії. Ми бачимося – вони приїжджають до нас у гості", – поділилася Тоня.

Нагадаємо, раніше Тоня Матвієнко відповіла, чому звернулася до Святослава Вакарчука після смерті мами.

Вас також можуть зацікавити новини: