Співак Саша Чемеров вважає, що мобілізація вкрай важлива. Але він каже, що краще піти самому і зробити все правильно, ніж жити в окупації чи бути страченим.

При цьому він каже, що влада має розмовляти з народом, аби було більше охочих. А якщо цькувати людей чи змушувати силоміць, то такі люди користі не принесуть.

"Мобілізація обов’язково потрібна. Але влада має розмовляти з народом, доносити до людей ідею, не тиснути на них, тоді все спрацює. Якщо держава, умовно кажучи, буде тебе цькувати за те, що ти боїшся, чи за те, що ти виїхав, і просто тиснути, то ніхто нікуди не піде. І якщо забирати когось силоміць, це не розв'язання питання. Такі люди не принесуть користі, вони не зможуть навчитися. Тому від держави мають бути реальні, активні та правильні дії", - сказав Чемеров в інтерв'ю УНІАН.

Відео дня

Він додав, що обов’язково треба йти тренуватися, вчитися, бо якщо ти не будеш робити це сам, то змушений будеш в інших умовах наздоганяти цю історію.

"Я впевнений, що краще піти й зробити все самому, ніж жити в окупації чи бути страченим. Всі ми знаємо про Авдіївку, але ми всі забули про Бахмут. А в Бахмуті що відбувається? Те саме! Запорізький напрямок, що там відбувається? Те саме! Тобто треба бути дуже свідомим і розуміти: нині такий час, що коли ти не стаєш свідомим, то не зможеш повноцінно жити. І просто почнеш хворіти. І фізично, і морально. Якщо ти перебуваєш в умовах, коли тобі страшно, в яких ти не можеш себе опанувати, це реально призведе до хвороби. Тому треба бути освіченим і вірно споживати інформацію. Якусь сприймати, якусь не сприймати. Шукати своїх. Збиратися групами. І тренуватися. Бути готовими. Маю надію, що держава теж зробить крок назустріч населенню", - додав співак.

Чемеров каже, що йому повістка ще приходила. Та йому вона і не потрібна, адже він регулярно їздить на передову з "Культурним Десантом", який заснував ще у 2022 році.

"Мені не приходила повістка, але я дуже часто їжджу на фронт. Так, я ходив у військкомат і навіть оновив свої дані. Якщо колись мені й прийде повістка, то вона мені й не потрібна, адже я часто перебуваю на передовій", - підсумував артист.

Нагадаємо, раніше відомий український співак Михайло Безушко висловився про мобілізацію зірок.

Вас також можуть зацікавити новини: